Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar tcdd yht merkezi aradım dedim aküllü arabam var trende engelli bölümünde aküllü arabamı şarz edeceğim priz var mı dedim oda normal koltularda var ama engelli yerinde göremiyorum pendik gar ı arayın dedi aradım bayan 1 dk dedi arkadan ismail abi fiş var mı var galiba dedi kadında bana evt efendim var dedi ama ben daha önce bindim görmedim . Bilen arkadaşlar bir yardımcı olur mu acil ?

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@zakzom sen zaten binmişsin görmemişsin burdan birisi var dese ben bindiğimde yoktu diyeceksin benim bildiğim kadarıyla da yok

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

şimdi gözle bakarsak normal koltuklardada yok gözüküyor ama koltukların altında var belki engelli yerindede kapalı kutu gibi birhaznesi vardır net biler biri var demez nerde oldunu söylr die düşündüm

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cuma günu ankaraya gittim pendik gardaki bayana göre engelli yerlerinde priz var ama ben gittim bulamadim hosteslere sordum hayir priz sadece ortada masali koltuklarda bulunuyor dedi cok sacma yetkili die koyuyolar oraya yanlis bilgi veriyolar