Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serseca Avatarı

Gerçek Adı
    Çagrı
    Son Giriş
    04.04-2016
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaişşlar geçen gün istanbul da oturduğum için marmarayla karşıya geçeyim dedim kuzenimle benim istanbul kartı kuzenimdeydi güvenlik görevlisi geldi yanımıza bana refakatcin mi bu dedi evet dedim kartın üstünde refakatlı yazdığı gibi refakatcinin de refakatli olduguna dair bi kağıt çıkarması gerekıyor artık dedi ne alaka dedim alakayı ben bilmem yeni yasa böyle dedi ne saçmalıyosun sen ne yani şimdi yanımdaki insan geçemicek mi benım tarafıma bu defalık geçsın ama bilin istedim dedi öyle bişey varmı ??

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

bence sacmalik bu hemen orda marmaray gorevlisi var oraya gitseydin benim refakatcim degisiyo her seferinde biri geliyo hepsine kagit mi cikarcam bende cok seyahay ediyorum marmarayla ama boyle birsey duymadim hic

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Tamamen şaçmalamış o görevli, yok öyle bir uygulama, engellilerin bir kısım ayrıcalıkları bazılarının zoruna gidiyor, insanın ulan ş.....z özürümüde kıskansana diyesi geliyor..

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Hocam bak aklıma ne geldi şimdi biz müzelere girdimizde refakatcı kartı istiyolar hemen yan taraftan gişeden aliyorduk bu adamda orda görev yaptıysa metro marmarayı da o şekil zannediyordur

Üye
    serseca Avatarı

Gerçek Adı
    Çagrı
    Son Giriş
    04.04-2016
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zakzom Mesajı Gör
    Hocam bak aklıma ne geldi şimdi biz müzelere girdimizde refakatcı kartı istiyolar hemen yan taraftan gişeden aliyorduk bu adamda orda görev yaptıysa metro marmarayı da o şekil zannediyordur
    İnşallah öyle birşeydir yoksa gerçekten saçma bişey olur ben bazen kartı evde unutup gezmeye çıktığım da vapura binerken otobüse binerken bana kart bas diyen olmuyor bile.