Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 119 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dokuzparmak ontanedir Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hocam giriş yaptıktan sonra gideceğiniz treni seçiyorsunuz, sefer seçildikten sonra koltuk ekranı geliyor. burada ikinci vagonu tıklıyorsunuz orada sandalye kullanan engelliler için ayrılan yer var.

açıklayıcı olması için bir de uygulamalı yapıp, link koydum. oradan görebilirsiniz. eğer yine de bulamazsınız başka bir yolunu bularak yardımcı olayım.

http://i.hizliresim.com/P6nWE8.jpg

Ben yazmadan önce siz bulmuşsunuz zaten.

İyi yolculuklar

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

hocam dedin gibi yaptim bu sefer kisi basi 15 tl istiyo gidis gelis 30 tl refakatciyle 60 tl istiyo yemek parasi mi oluyo yemek vagonu die bunu nsl halletcem ??

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

sisteme refakatçili işlendiyseniz eğer refakatçiniz için ücret istememesi gerekiyor.

yemek vagonundaki engelli bölümü için 15 lira istiyorlarsa eğer bunun için de keza 444TCDD numaralı telefonu arayarak bilgi almanızda fayda var. Böyle bir durum varsa çok saçma olur çünkü.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

normal vagonlarda istemiyor ama yemekli vagonda ikimizdende 15 er tl istiyor ?

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Şimdi ben 444 lü numarasını arayıp, bilgi ediniyorum. Bu uygulama nasıl oluyormuş. Ona göre size sağlıklı bir dönüş yapayım, ben de merak ettim durumu.

Yemek istemediğinize dair orada bir buton olduğunu söylüyor hanımefendi. Eğer o butonu tıklarsa refakatçisiyle birlikte ücretsiz olacağını söyledi. Ben de sizin adınıza o butonu bulamıyoruz, nerede dedim. Bilgi dönecekler bana.

Bu arada kendi şifremle denediğimde, esnek biletten giriş yapıp denedim, abonman kullan dediğinde engelli yerinde de 0,00 TL. Ama yine telefonda görüştüğüm hanım, arkadaşınız rezervazsyonunu yaptırsın sonra yerini ayırtsın sistemsel bir sorun olduğunu bize telefonla bildirsin. Bilet alırken ücret iadesi olsa dahi, gar gişesinde iade alabilir dedi.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

cok sacma hocam zorla yemek yediriyor gidis gelis 30 tl vermek zorunda kalicam refakatci icin baska vagondan koltuk aldim ondan 15 tl istenmedi refakatci yanimda olmicaksa anlami ne �� sizden haber bekliyorum

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Toparlarsam eğer,

444 8233 numaralı telefonla görüştüm, bileti esnek bilet uygulamasından girerek başlayıp başlamadığımı sordu, ben de esnek biletten seçiyoruz, abonman kullan diyoruz fiyat 15 liraya düşüyor dedim.

Seyahat edeceğiniz tarihi sordu, ben de ayrıntısına hakim değilim bir arkadşaım dedim. Rezervasyonunu yaptırsın, bileti satın almasın gar müdürlüğünü veya 4448233 numaralı telefonumuzu arasın, durumu bilahere kendisi iletsin. Sistemsel bir hata olmuş olabilir dedi. Eğer, ücret ödemesi yapmışsa bile bizden engelli kartını göstererek iade alabilir. İade gişemizden işlem yaptırabilir dedi.

Ben, engelli abonmanı kullanarak sandalyeli yerden işlem yapmak istediğimde, bendeki ücret 0.00 TL çıkıyor, bununla da ilgili sana yine jpeg ekliyorum linke. Senin sayfanda sistemsel bir sorun olabilir.

http://i.hizliresim.com/0NloWD.jpg

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

hocam yarın pcden denegim telefondan deniyorum suan ondan olabilir coook saol cok tesekurlrr vallah buyuk sevaba girdin allah razi olsun iyi geceler

@dokuzparmak ontanedir

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

@zakzom

estağfurullah, sevaplık bir şey yok. yardımcı olduysak ne mutlu.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

hocam aradım dediler yok o 15 tl yi ödiceksin

bilat almak için internet sitesine girdim yemek vagonundan veriyorlar bize ben ve refakatcim ama o vagondan verdikleri için 15 tl yemek parası istiyorlar ben yemek istemiyorum ama zorla 15 tl kesiyorlar bana bu nasıl saçmalık aradım birşey yapamayız öyle dediler http://i.hizliresim.com/VX07MV.png
    Konu zakzom tarafından değiştirilmiştir (02.12-2015 Saat 19:51 ).

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Bu mesajınız üzerine ben, tekrar TCDD numarasını aradım aramadan önce de keza dünkü jpegdeki gibi alım yapmaya çalıştım, 0.00 tl'ye inmişti dün gece, jpegde var. Bugün 15 lira yemek ücreti çıkıyor çok enteresan. Görüştüğüm kadının ismi Hacer hanımdı bugün. Durumu izah ettim, konuya dair bir bilgisinin olmadığını şefine sorması gerektiğini söyledi bana dönmek için telefon numaramı istedi.

Durumu gerçekten anlamadım.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bence o mecburi simdi o vagon yemek isteyenler icin herkez yemek yicek engelli arkadas onlara mi baksin diyerekten boyle dusunmusler baska vagonda gidersede ben yemek istiyorum demesin die mutfagin dibine vermisler zaten ucretsiz gidiyor 15 tl de versin artik demisler �� diger vagonlardan bilet alinca sıkintı yok ama diger vagonlara da biz aküllü arabalar binemiyor

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Beni aramalarını bekliyorum bakalım nasıl bir izahatları olacak. Dün 0.00 TL olan ücret bugün nasıl 15 TL oluyor. Bakalım bir açıklamaları vardır elbette.

Üye
    sallagitsin Avatarı

Son Giriş
    11.12-2015
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi geceler herkese, 9 kasımda gara gidip formu doldurdum. Engelli kimlik kartının arkasına barkod yapıştırıldı. Bugün de internet üzerinden bilet almaya çalıştım, ne yaptıysam olmadı. Üye olmaya çalışıyorum, olmuyor. "Aynı TC kimlik no ile üye kaydı var. Aynı TC kimlik no'su ile tekrar kayıt yapılamaz." uyarısı çıkıyor. "Şifremi unuttum" butonuna tıklayınca "kullanıcı bulunamadı" diyor. Nerede hata yapıyorum ve ne yapmam lazım?

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam forum doldurdun ya o forum a yazdin mail adresinle giris yapcaksin sifre de sms olarak gelmesi gerek sanirim

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sallagitsin Mesajı Gör
    İyi geceler herkese, 9 kasımda gara gidip formu doldurdum. Engelli kimlik kartının arkasına barkod yapıştırıldı. Bugün de internet üzerinden bilet almaya çalıştım, ne yaptıysam olmadı. Üye olmaya çalışıyorum, olmuyor. "Aynı TC kimlik no ile üye kaydı var. Aynı TC kimlik no'su ile tekrar kayıt yapılamaz." uyarısı çıkıyor. "Şifremi unuttum" butonuna tıklayınca "kullanıcı bulunamadı" diyor. Nerede hata yapıyorum ve ne yapmam lazım?

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon