Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    77
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yahu kaç İstanbul var, ben kullandığımda sistem limit falan demiyor, ücretsiz kullanıyorum???

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selda hanim bizim istanbulumuz başka gezegende bizimkinden arasira sınır getiriyorlar şu an sınırlama yok itirazlar sonucu kaldırıldı sizin istanbul ile alakalı değil bu sınırlandırma siz dertlenmeyin

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    77
    Blog Mesajları
    4

@allakasi madem üstünüze alındınız size cevaben yazayım istedim. Sınır getirildiği an itibarı ile toplu taşıma araçlarını çok çok az kullanmama rağmen, uygulamanın haksız ve yanlış olduğunu düşündüğüm için " iptali ile ilgili" konunun çözüm sürecine kadar şahsen elimden gelebilecek herşeyi yapmış biriyim. Konunun çözülmüş olmasına rağmen, halen İst da sorun yaşayan arkadaşların olduğunu görünce "başka ist mu var" diye sormak istedim. Olur ya Anadolu yakası ayrı, Avrupa yakası ayrı

Sonuç itibarı ile bu çözümlenmiş bir konudur ve tekrar tekrar ısıtılmasının bir anlamı yoktur.

Üye
    novandan Avatarı

Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    20:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: selda* Mesajı Gör
    yahu kaç İstanbul var, ben kullandığımda sistem limit falan demiyor, ücretsiz kullanıyorum???
    Selda hanim ben bu yazınıza istinaden yazdım ısıtmak gibi bini yerimiz yoktur bazı engeli kardeşlerimiz fazla otobüs kullanmadıkları için bilemiye bilirler bazı akli kıt arkadaslarda 10 basma neyinize yetmiyor diyerek durumun vahamiyetini kavriyamiyor 100 kişiden 99 günde 10 kere kart basmiyordur fakat yasalarin vermiş olduğu yetkiyi sınırlandırarak haklarımızi gaspetmek istiyorlar bu tur tavizler verirsek yarın 10da çok 5 yapalım daha sonra yüzde elli indirimli kullanın demiyecekleri ne malum siz sorun çözüldü niye uzatıyor sunuz diyerek olayı unutursaniz hatirlatmazsaniz cabuk unutulur bilmeyen arkadaslarda haberdar olmaz

Üye
    besimbicer Avatarı

Gerçek Adı
    beessy
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Hayatyaşamayadeğer

suratsız dolmuş şöförlerine kızarak parayla biniyorsunda(ve belkide yürümelisin kızdığın kişiler gerçekten dolmuş şöförleri ise) doktorlara kızıp normal işçi gibi neden çalışmıyorsun? hastalığınında senin için bir önemi olmadığı kaanatindeyim.

en son günlük 20 geçiş hakkı sınırlaması vardı şubat 2015 itibari ile şuan bilgisi olan varmı?
    Konu besimbicer tarafından değiştirilmiştir (06.03-2015 Saat 11:40 ).

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123