Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aiqzs Avatarı

Son Giriş
    08.03-2012
    Saat
    15:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar çarşı içlerindeki engelli park yerlerinde süre sınırı var mı? mesela çarşı içindeki trafiğin epey yoğun olduğu, trafik polislerinin sık sık turladığı, uzuun bi caddedeki park levhasında doğal olarak büyüüük bir P harfi, yanında küçükpuntalarla 30dk vede alt köşesinde bir tekerlekli sandalye amblemi var. bu 30dk normal arabaları kapsayan bi süremi, yoksa bizimi? bazı günler arabayı sabahtan akşama kadar orda bıraktığım oluyor, şimdiye kadar bir ceza yemedim ama bu şimdiden sonrada ceza yemiycem anlamına gelir mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Yol üstündeki park alanları için herkesle aynı şartlardayız. Özel bir düzenleme bilmiyorum. Trafik memurunun insiyatifi...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın arkadaşım muhtemeldirki sana ceza yazmazlar. Ama o tek araçlık yeri tüm gün işgal edersen diğir engelli araçlar nereye park edecek. Doğru olan belli bir süre park edip orayı boş tutmandır. Bizleride düşün. Her özürlü park yerini bir arkadaş sürekli işgal ederse ne olur. Uzun süreli kalacaksan daha uygun bir park yeri bulman daha doğru olur.

Üye
    aiqzs Avatarı

Son Giriş
    08.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın arkadaşım sende gel benim arabanın hemen önüne koy, hatta safları sıklaştıralım bikaç arkadaşı daha çağıralım bu sözünü ettiğim yer tek araçlık biyer değilki. park levhalarının olduğu yerlerde öne ve arkaya park menzillerini göz önünde bulundurduğumuzda peş peşe 20-30 aracın sığdığı biyer. cadde boyu biyer, ve gün boyunca yüzlerce aracın parkettiği biyer. devamlı polislerin gezip fazla durduğunu tespit ettikleri arabaların silgeçlerini kaldırdığı biyer.(şimdiye kadar benim silgeçlere müdahale ettikleri olmadı) hem zaten çoğunlukla orayı normal arabalar işgal ediyor. ben bindebir boş bulursam dalıyorum ve dalmışken gün boyu kıpraştırmıyorum işyerime çok yakın olduğu için.

Üye
    nuriye taşçı Avatarı

Son Giriş
    05.01-2012
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki engelli araç park yerlerine park eden engelli olmayan araçlar için bir yaptırım varmı biliyormusunuz

Üye
    aiqzs Avatarı

Son Giriş
    08.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yollarda sadece engelli araç park edebilir levhası benim gözüme hiç çarpmadı. bu levhalardan yola çıkarsak onun için yaptırım olamaz. bahsettiğim levhalar benim yorumuma göre normal araçlar 30 dakika, engelliler saldım çayıra mevlam kayıra. bu levhaların dizaynından ben bunu anlıyorum. taki bigün ceza yersem ozaman yorumum değişir