Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umitkabuli Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    01:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hızlı tren için iett beyaz kart ve/veya rapor yeterli mi? yoksa engelli kartı çıkarmak gerekir mi?

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor olur başbakanlık aile spb kartı da olur

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: cahit gönen Mesajı Gör
    arkadaşım kendini mutsuz hissetmek hoşunamı gidiyor.biz diyoruz toplum engellileri dışlamasın.allahtan gelen engelimizden dolayı herşeyi yapabileceğimizi sanıyorsun.adam ücretsiz yapmış.bizde diğer insanlar gibi kurallara uyup erken rezervasyon yaptırıp bineriz.ben tcdd'de çalışıyorum senin kadar özelleştirmeyi dert etmiyorum.ve 2023 kadar olmayacağını biliyorum.şimdi git rahat rahat bin yht ye bardağın dolu tarafıma bakmayı dene
    yukarıdaki yazının sahibi arkadaiş TCDD de çalışıyormuş vede 2023 yılına kadar rahat olun özelleştirme yok demiş gülermisin ağlarmısın dün haberlerde de sayın ulaştırma bakanımız çıktı dediki TCDD yi özelleştireceğiz eeeeeeeeeeeeee tabi eski haliyle satmaya çok çalıştılar ihaleye bile giren olmadı şimdi değerlendi ya hemen satacaklar tabi alıcısıda çok olur bu saatten sonra arkadaşada özelleşme sürecinde mutluluklar dilerim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234