Sayfa 8 / 26 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 381 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu sabah sistem devredeydi.Metrobüste basılanı günlük basımdan düşmüyor.Sabah 4 vasıtayla işe gidiyorum.Boğaziçi durağında bastım ücretsiz geçiş yazdı.Sonra okmeydanında farklı bir otobüse bindim günlük kalan 7 yazıyordu.Normalde metrobüs aylıkta 2 geçiş bedeli düşer.3 otobüs bir metrobüs kalan 7 geçişti.

Üye
    DuyguB Avatarı

Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    Kıbrıs
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ne yaa ilk defa duydum neden haberimiz olmadı da forumdan öğreniyoruz?

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar bazı kurye firmaları bu ücretsiz ulaşım hakkını suistimakl yaptıkları için aynı kişi belki günde 178 defa inip biniyormuş bu yüzden yapılmış

Üye
    BİR BANKACI Avatarı

Gerçek Adı
    TUNCAY
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    07:48
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

berkemeteatasoy;

Bu bahane.Bedava değil m? adam 100 de biner 1000 de biner o hakkı vermiş zaten.

Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Halk otobüsleri çok şikayet ediyorlar. Sisteme dahil olmak için kendilerini parçaladılar, şimdi de sitemdeki kazanılmış haklara tecavüz etmeye çalışıyorlar.

Üye
    muzir Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    her yer
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

https://www.change.org/tr/kampanyalar/iett-istanbul-da-engelli-yolcuların-ulaşımına-getirilen-günlük-10-aylık-220-geçiş-sınırlamasının-kaldırılmasını-istiyoruz

L
    utfen ımzalayın. 188 kişi daha gerekior ve artı imzaladıktan sora faceniz varsa paylaşın yoksa mail yoluyla paylaşın herkes imzalasın...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ibb meclisi komisyon başkanıyla görüştüm o karar iptal edildi dedi dedimki ama hala sınırlama var uyardığın için teşekkür ederim dedi ben bir daha görüşeyim dedi, dediği ibb meclisi almamış bu kararı ukame kendiliğinden almış ibb mecliside demişki böyle bir karar almaya yetkileri yok ibb engelliler komisyon başkanı yeniden görüşeceğini bana söyledi hadi hayırlısı

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar acaip bir bilgi kirliliği var ibb engelliler komisyon başkanı yukarda anlattığım gibi söyledi ama ukameyle görüştüm bakın onlarda ne diyor diyorlarki bize engelli kartlarındaki sınırlamayı ieet teklif etti biz kabul ettik sınırlamnın kalkması içinde tekrar iettnin bize tekif etmesi gerekiyor dedi ve şuana kadar iettden sınırlamanın kalkması yönünde bir teklif gelmedi dedi (gerçek bilgi)

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Bişeyin değeri elden gidince anlaşılırmış..Burada yazılanları okuyorumda aklı başında bir kaç kişi hariç gerisi kimse kusura bakmasın ama laf ebeliğinden başka birşey yapmıyor.Bedeva binmek benim hakkım . Bana bu hakkı verdiler kimse geri alamaz!!! Bunu anlayın önce. Buı konuda taviz verirsem vur agzına al lokmasını derler geri kalan (ki pek birşey kalmadı) ne varsa alınır.Sap gibi ortada kalırız. O zaman görürüm sizi.
    Devlet engellilere her türlü kolaylığı sağlamak zorunda.Görevi bu.Verilmeyen haklarımız verilince AB gözüne girmek için sadaka vermişler gibi sevindik.
    Uyumayın bunlara hakkınızı yedirmeyin.
    Dip not: dışarı çıkamayan arkadaşlar siz de bana ne demeyin. Bu gün bu uygulama olur yarında evde bakım maaşı sakatlık maaşı hepsi kırpılır...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayret 57 bin küsur üyeli bir siteden 500 kişi bile çıkmıyor. Ondan sonra ağlaşın ki birlik olalım.
    Kesinlikle sakatlığı bile hak etmiyorsunuz.

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sahsen kendim iett kartimi geri verecem onlarda alsinlarda .................................... gerisi malum onlar anladi

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelliysem bu ülkede 100 kerede binerim 1000 kerede madem kart verilmiş hakkı kullanmak lazım adaletten bahsediliyorsa eğer yalılarda oturanlar yeşilkart kullanıyor onlarda takip edilmeli onlar hakkında da işlem yapılmalı ücretsiz diye bedava değil ki devlet kendi içinde ki kurumlara para aktarımı yapıyor zaten ücretsiz diye basılan karttan da para alınıyor belediye bunun getirisini götürüsünü araştırıyor zaten kimsede açıkta değil engelli binsin istediği kadar ama şurda da hak yememek lazım bazı simsarlar hastane içindeki cuntayı kullanarak bu kart için rapor çıkarmada çok ustalar bunlar iyice araştırılmalı onlara gereken işlem yapılmalı kanısındayım...

Üye
    meminx Avatarı

Gerçek Adı
    emin
    Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uygulama iptal oldu ben defalarca denedim bundan sonra yalan yazanlar belli maksatları olduğunu düşünüyorum

Üye
    thespian Avatarı

Gerçek Adı
    BATU
    Son Giriş
    08.09-2015
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buyucu böyle bir limit konulduysa üç kağıtçılık yapıp günlük 20.30 defa kartı basanlar yüzünden oldu bende günlük en fazla 7.defa basıyorum kartı anadolu yakasında oturup avrupa yakasında çalışıyorum buna rağmen ben 7 defa basıyorsam çok merak ediyom 10 defayı az bulan engelliler nerden nereye gidiyorlar yoksa canı sıklıdıkları için tuzla.da binip cevizlibağına kadar her durak inme binmemi yapıyolar Ayrıca METRO.DA BU LİMİT YOK

Bu arada bana özelden küfür edenler sizi ALLAH.A havale ediyorum bu aç gözlülüğünüz yüzünden herşeyden mahrum kalacaksınız benden söylemesi ben sizler gibi aç gözlülük yapıp günlük bana 10 defa yeter dediğim için küfürmü edilir edepsizler

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    meminx;
    bende şimdi aradım iett çağrı merkezi 4441871 i kesinlikle iptal olmamış deliline ne bunu yazan benim delilim iett çağrı merkezi ara sor az önce aradım kim nereden çıkarıyor iptal oldu diye bilgi belge varsa gösterin bizde görelim

birde şu var bende bu gün denedim öho larda sınırlama yok iettninkilerde şukadar kaldı diye yazıyor

thespian;
    bak kardeşim bi engelli ister 10 defa biner ister 20 defa bunun neresi aç gözlülük şuan hala marmarayda bu kart geçmezken sen nasıl insanları aç gözlülükle itham ediyorsun ha kargado çalışanlar varda onlar çok kullanıyorsa onu engellileri cezalandırarak değilde haksız yere kullananları tespit ederek gereken yapması beklenir öyle insanlar biliyorumki hastanelere gitmek için kaç defa kart basıyorlar kimseye yargısız infaz yapma sana özelden küfür edenleride admine bildir o gereğini yapsın

Sayfa 8 / 26 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon