Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 62 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ezel2102 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    05.07-2014
    Saat
    00:00
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sana beleşçi diyen ş......refsiz acaba kaç kez elektrik faturası ödemiş ya da kaç lira devlete vergi ödemiş. Ya da toplum yararına şimdiye kadar ne yapmış. Sana beleşçi diyor da peki kendisi ne? Kömürü, elektriği her bir şeyi bedava kullanıyorlar. Bence kartını asla ama asla iade etme. O hakkı sana devlet verdi. Kimsenin de söz söylemeye hakkı yok.

Üye
    adem76 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Orada ağzına s....caksın şer...sizin görecek beleşçi kimmiş Neden kuzu kuzu dinliyosun Ağzın yokmu hakaret edemedinmi böyle aşağılık asalaklar bu dilden anlar

Üye
    cml95 Avatarı

Gerçek Adı
    cemil
    Son Giriş
    14.11-2013
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben beykozda oturuyorum adam karta bakım dedı dalga gecerms gıbı verdım kartı attı cebıne abı ver dıyroum hayır vermem dedı snra ındım arabadan aldım numarasını gıttım amırlıge köpek gıbı geri verdi ve beykoz hattından alındı karşı tarafa sürüldü amir dedi eger böyle yapan varsa mail falan atmayın pek cvp gelmez gelın amirlige söyleyin eger amirlikten cvp gelmezse iett genel mdürülügüne gıdın orda yanlıs anlamayında köpek gıbı sırtında taşır o hakaret eden senı..

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar,
    Bende daha önce foruma böyle bir konu ile ilgili başlık açmışıtım.Bazı arkadaşlar ağzının payını verseydin falan demiş ama bende cok sert tepki gösterememiştim. Normaldir insan çok farklı bir pisk. bürünüyor. Tüm otobüsteki insanların gözleri üzerinizde şöför abuk sabuk konusuyor vs vs
    Ben kent kart müdürlüğüne sanırım mail atmıştım onlarda beyaz masa diye bir yer var oraya müracat edin demişlerdi. İşlerden gidemedim daha sonra da Allaha Şükür böyle bir olayla karşılaşmadım.
    Seni çok iyi anlyıorum arkadaşım bende 3 gün sinirimden uyuyamamıştım. Geçmiş olsun

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Kaza geçirmeden önce izmir de çalışırken görevimiz ile ilgili bizlere isimleri aynı ise esot ve izulaş a ücretsiz biteceğimiz kartlar verilmişti bir seferinde şoför bilet atmam gerektiğini söyledi bende atmayacagim dedim otobüs tıka basa dolu adam otobüsü hareket ettirmiyecegini söyledi millet konuşmalara başladı ben şoföre paraya ihtiyacın varsa vereyim fakat otobüs ücreti odemiyecem dedim adam gitmek zorunda kaldı. Belediyeye gidip şikayetçi olmuştum o zaman şoföre uyarı da bulundular. Bir dahada karşılaşmadım.

Üye
    SmhGwz Avatarı

Gerçek Adı
    Semih BALCI
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sıkma cnını kardeşim piyasada dangalak cok..

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Bayram günü karşıya gideceğiz.Şehitlik durağında bekliyoruz otobus geldi.Bindim benden önceki bayan kartı bastı geçti bende bastım.Geçtim arkaya doğru ilerlerken adam aha bir tane beleşçi daha demiş duymamısım. Hemen arkamdan gelen kızkardeşim sinir krizi geçirdi ne demek bir tane daha.Babanın arabası mı bu hayrına mı kullanıyorsun. Beğenmiyorsan bırak git bu işi yapacak bir sürü adam var Şerefsiz dedi. Adam gıkını çıkarmadı inelim dedi yok dedim.Gözünün önünde otobusun kapı numarasını aldım. Plakasını da ne yapacaksın dedi belediyeye vereceğiz şikayet edeceğim dedim.
    Kız kardeşimi sakinleştirmeye çalıştık bayram zehir oldu. Eve dönüş yolunda kullanma bu kartı artık sinirim bozuk dedi.Bu benim hakkım dedim.Öyle dangalaklar kusura bakmasın dedim.Şikayet ettik mail yoluyla.Haftasında cevap geldi.Uyarılmış...
    Tekararında gerekli işlem yapılacakmış.Arada karşıya gidince denk geliyorum gözünün içine baka baka kartı okutup geçiyorum.Birşey diyemiyor.O sinir ona yeter

Askıda Üyelik
    juliet35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    9

Ben şahit olmadım ama annem şahit olmuş böyle bir duruma.. Otobüsün içindeki bi kaç insan diyormuş bedava biniyorlarmış şuraya bak ne ala filan.. annem çok sinir olmuş Allah büyük başlarına gelmeden öldürmez onları umarım..

Üye
    slymn Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    02:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Osman bey sağa sola laf yetiştireceğine boş zamanlarında biraz belediyecilik yapsa iyi olur...

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İT ürür kervan yürür aga sıkıntı yapmayacaksın gözüne baka baka okutacaksın oturacaksın

Üye
    amonsa Avatarı

Gerçek Adı
    s
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    k
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bi benzeri benim başıma geldi kahramanmaraşta cumartesi gunu engelli kartı gösterdim muavin aldı kartı baktı baktı nerden aldın bu kartı ne engelin var senin diye beni sorgulamaya kalktı terbiyesizlik yapma bana dedim doktor musun lan sen dedim sana mı soylicem lan hastalıgımı dedim engelli demek ortapetik yada görme demek degildir sizofrenide bir engeldir

Üye
    Since1905OnLyGS Avatarı

Gerçek Adı
    Nezihe
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    2

Antalya'nın taşını toprağını insanını seveyim. Değil otobüs bindiğim taksi bile bazen ücret almıyor.

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halk otobüsünün söförü cogunun ehliyeti bile yok hepsini bir araya toplayip .....................

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben bındım kartına bakabılırmıyım dedı gösterdım afedersınız beyefendı dedı heralde daha önce adamı şikayet etmısler

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iett otobus söförleri hic sormaz bende araban servisdeydi kadiköyden bostanciye gectim iett bindim karti okutdum gectim söför kendi ekranina bakdi bana merhabaabi dedi bende merhaba kolay gelsin dedim gectim oturdum dönüsde halk otobusu bindim karti okutdum söför demezmi seninmi bu evet dedim bakdi ya nerden aliyorsunuz bunu herkezde bundan var bende dedimki ben bakkaldan alim eger ala bilirsen sende al dedim mord oldu dandalak sesi solugu kesildi düdük makarnasi ben gercekten saait oldun cogunun ehliyeti bile yok adam okul bile ukumamis köyde koyun davar satmis gelmis otobüs almis calisiyor isde kardesim önce eyitim sart yolcular allaha emanet gidiyor halk otobüsü benim tercigim degil en iyisi iett

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon