Sayfa 26 / 105 İlkİlk ... 162223242526272829303676 ... SonSon
Toplam 1561 mesajın 376-390 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    uzun yıllardır var bu durum. yasadan habarimiz yok diyen firma ya yeni kurulmuştur yada safa yatıyordur

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben diyorum olan yasayı yeni çıkartmışlar gibi çığırtkanlık yapıyor devlet ben 2 sene önce trenle şehirler arası ücetsiz bindim hem ben hemde refakatçim her ikimizde ücret vermeden sadece bilinmiyordu engelliler arasında birde seçim yaklaşıyor ayağına durdurmuşlardı sorduğumuzdada düzenlemme falan var deyip geçiştiriyorlardı maksat seçim malzemesi olsun böyle ufaktan çıokta işine yaramayacak bir uygulama yi yaptık ettik engellinin hizmetine sunduk diye söylenmesinler yapacaklarsa birşeyler şu arap saçı olan ve berbat bir yönetmenlikle engellinin elinden aldıkları 2022 maaşı yönetmenliğini düzeltsinler

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sayın kare ya yanlışını düzeltmek istiyorum engelli 65 yaş ve ücretsiz ulaşım diye bir şey yoktu ama şu şekilde bi uygulama vardı sayıyorum sırayla istanbulda 40 ve üstü belediye çoğu yerde ücretsiz mahkemeyle kazanıldı ankaraya gelelim ankarada 60 raporu olana serbest ve refakatçi sebest ama 40 ile 59 serbest değil indirimli sadece ve örnek tokat indirimli örnek Eskişehir 40 üstü olan serbest beledieye tramway vede elektronik kart vermişler binen kişinin engelli olduğunu anlamazsın şimdi örnek yaşlılara çoğu yerde nasıl bilmem ama ankarada saat 10 ile 16 arası ücretsiz ve yıllık 60tl mi70 tl mi ne ücret ödüyo vede çok şahit oldum saat 9,55 geciyo diye bindirmeyen şöför bi sonrakine bin diyen örneği çok gazilerimizle ilgili olan hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim ve şehirler arası otobüs yüzde 30 olan indirimi uygulamazken 50 çok zor helede ağır özürlü ücretsiz ve refakatçi si ücretsiz zor bin dereden su getirirler sayın kare arkadaşım madem bilmediğin konu hakkında yalan yanlış yorum yapma ve secime denk getirmelerini bende kınıyorum niye uzatılıyor resmi gazetede yayınlandımı tamamdır ankarada şu an yaşlılarımız saat sınırlaması kalktı birde tüm ülke genelimizde 40 ve üşüt engellilerimiz yaşlılarımız gazilerimiz tüm ülke geneli tek kart verilerek faydalandırılırsa süper olur il ildeğişik uygulamar bugüne kadar olan saçmaydı zaten bana göre istanbulda ücretsiz ise ankarada niye aynı değildi iki şehirde bu ülkenin böyle saçmalık olmazdı zaten

Üye
    çalık Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    yeryüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yasada yer alan hususların tüm ülke genelinde uygulanması için ( akıllı kart vs. ) yönetmelikle düzenlenmesi gerekiyor. Yetki aile ve sosyal politikalar bakanlığında. Yönetmeliğin bir an önce çıkarılması için herkes oraya başvuru yapsın. Ben pek ümitli değilim açıkçası. Yerel seçimlere doğru ancak çıkar. Reklam yapmak için.

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ücretsiz ulaşımda uygulamaya geçme aşamasında sona geliniyor ankara 153 ile konuştum dün akşam ankara ego ile aile sosyal politikalar bakanlığı ile birlikte irtibatta olduğunu şuanda nasıl bi uygulama yapılacağına dair görüşme yapıldığını yakın bizaman da uygulamaya geçeceğini belirttiler aynı kartlarla devammı yoksa başka akıllı kart uygulaması olaçakmı ankarada size verilecek kartlar tüm ülke genelinde geçerli olacağı için ona göre göre uygulama başlayacak

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

yani şimdi ben izmirden kalkıp o kartla ankarada bedavamı dolaşcam saçma

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allah aşkına neresi saçma türkiyede hangi ile gidersen belediye araç larına ücretsiz olması neresi saçma söylede bizde bilelim ömrü hayatında izmirden dışarı çıkmıyomusun sen saçmala saçmalayan sensin farkında değilsin

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

ben şuna inanamıyom %40 olanlara paralı yapan ankara belediyesi şimdi bende mi paralı faydalanacam yoksa bedavamı olacak gerçi ben bedava olacağını hiç sanmıyorum bu akparti belediyelerinde engelliler indirimli biniyor bedava bindirmezler birde şöyle bir şey var belli saatte faydalanılıyor mış ankarada ne işime yarıyacak izmire gelde 24 saat bedava bin toplu ulaşımlara dolmuş hariç

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

o halde sen izmirde kal.

Üye
    greensea Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bursada ikamet ediyorum bursa da büyükşehir belediyesi akpnin bursada da biz istediğimiz saat ücretsiz biniyoruz net bilginiz olmadan bi partiyi karalamayın boşyere bu akp chp vs. farketmez ve eminim ki daha kaç şehir vardır aynı şekilde ücretsiz olan bilmeden karalamak ne kadar kolay ilginç doğrusu...

Üye
    april14 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara'da indirimli veya serbest geçiş kartı olan engelli vatandaşlar Ankara EGO otobüslerinden, otobüslerin çalışma saatleri boyunca ücretsiz veya indirimli geçiş hakları vardır. (ANKARAY,METRO ve Özel Halk Otobüsleri için serbest geçiş yoktur,çalışma saatleri boyunca indirimli geçiş vardır) Kulaktan dolma laflara itibar etmeyin lütfen. Bilginize.

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş bende ankarada oturuyom yazdıkalrımı okursan kulaktan duyma laflar olduğunu anlarsın diğer bir bilgiyi bana ego verdi 40 olan engellilerede ücretsiz olacak kulaktan duyma bir laf değildir bilgine

Üye
    april14 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Duran; sana birşey dediğim yok. özer özkan "belli saatte faydalanılıyor mış ankarada" dediğini çürütmek için yazdım onları. bir kaç saat gibi bir kısıtlama olmadığını, tüm gün boyunca Otobüs çalışma saatlerinde indirimli veya serbest geçiş olduğunu ve Kulaktan dolma laflar gerçeği yansıtmadığını söylemek adına.

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

özere bakmayın siz adam chp li fazilet partisinde çalışıyor :

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bakın ben chpli değilim bu bir ikincisi saadet partiliyim engellilere hakaret eden akpartililere saygım var 3 şunu söyliyim akparti engellilere hakaret etti niye bunlara oy veriyorsunuz

Sayfa 26 / 105 İlkİlk ... 162223242526272829303676 ... SonSon