Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adnancakir Avatarı

Gerçek Adı
    adnan çakır
    Son Giriş
    02.01-2014
    Saat
    02:34
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben Korg pa 80 org ile düğün,nişan, kına ve özel eğlence günlerinde org çalıp şarkı söylüyorum. Yani piyanistlik yapıyorum. Önceleri hobi olarak başlamıştım ama şimdi düğünlere gidiyorum. En önemli uğraşlarımdan biride ev aletlerini (elektrikli-elektriksiz) tamir etme hobim. İnsan uğraşınca vaktin nasıl geçtiğini anlıyamıyor. Hele hele hafta sonları komşularım bile bilgisayarlarını, televizyonlarını, cep telefonlarını ve küçük çapta ev aletlerini evime getirip tamir ettiriyorlar. İnanın bu işten hayırduadan başka hiçbirşey istemiyorum. Para teklif ediyorlar kesinlikle kabul etmiyorum. Biz engelli insanlarında neler yapabildiğini görsünler, asıl engelin beyinde olduğunu anlasınlar istiyorum.

Üye
    alibaba Avatarı

Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Merhaba arkadaşım printerdende anlarmısınız
    Bende 1460 printer var. Ancak bilgisayara format attım. Işıgı sürekli yanıp sönüyor. yazmıyor

Üye
    bediscebedis Avatarı

Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim de hayatta en sevdiğim beni tek rahatlatan uğraşım piyano... clasic müzik çalıyorum, ud çalıyorum, yağlı boya resim yapıyorum ve ahşap boyarkende photoshop yaparkende acaip huzur buluyorum tavsiye ederim terapi gibi birşey oluyor insana, kafanı dağıtıyor

Üye
    hori Avatarı

Son Giriş
    17.06-2009
    Saat
    12:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle kara kalemle çizim yapmak benim için bir meditasyon.bende dalıp gidiyorum saatlerce.Bu da sanırım bir özel yetenek sayılabilir.Ama benim için en özel olan sanırım telekinetik yeteneğim.Çok aşırı şeyler yapamasamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Şimdilik sadece dengede durmıycak objeleri dengeleyebiliyorum.Garip değil mi?

Üye
    alibaba Avatarı

Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sn. Adnancakır cevabını bekliyorum