Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar
    ben 5 senedir işitme cihazı kullanıyorum... cihaz olmazsa işitme kaybım her iki kulak için %80-85 civarlarında.. ben her şeye rağmen bir müzik aşığıyım.. herkes sesimin mükemmel olduğunu söylüyor.. ilkokul yıllarımda keşfettim müziğe olan ilgimi.. orta okulda müzik öğretmenim kesinlikle güzel sanatlar lisesine gitmemi istiyordu ama girmedim sınavlarına.. üniversitede konservatuarı çok istedim ama kulak problemim engel oldu.. ama her şeye rağmen ben şarkı söylemekten vazgeçmiyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

tebrik ederim gamze
    o nasil oluyor muzigin ritmini ne dedigini anliyosun isitme kaybin az olmali
    kucuklugumden beri tek kelimeler dudak okuma ile hayatimi surduruyorum hep merak etmisimdir ne diyor nasildir muzik coskusu ruhu dinlendirirmis diye
    dinlemeye calisirdim cozmeye calisirdirdimda giygiy giygiyda giygiy
    artik caydim cozmeyi cihazdan gelen seslerle bana lazim olan insan konusmalarini tam cozebilirsem iste bana en iyi muzik

en guzel dinlendirici en guzel muzik tadinda en iyi bilgi kaynagi okumak biz agir isitme kayiplilarda

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    shukufe;
    ben lise yıllarımda tanıştım işitme katbı ile.. şuan kaybım her ik kulak için de %85 ama işitme cihazı kullanıyorum.. halime çok şükür güçlü cihaz ile sağlıklı duyuyorum şimdilik.. ama asıl problemim kaybımın engellenememesi.. yani ben sürekli işitmemi kaybediyorum.. bir gün kaybım %100 ü bulabilir.. umarım olmaz..