TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:27
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    https://fb.watch/7OiT2YCRKz/
    Bu nasıl bir terbiyesizlik Allaha şükürler olsun chp ye hiç oy vermedim ve vermeyecegim bu kacinci be chp belediye başkanlarının yaptıkları ayıp be ayıp sonra niye chp iktidar olamıyor chp bu kafayla daha 100 yıl daha iktidar yüzü goremez

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    4

Gavas demiş olabilirim gavat demem (yersen) diyen vali de gördük fakat bu adam kadar ağız ishali olmuş bir başkan görmedik gören varsa yazsin

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4.683
    Verilen Beğeniler
    1.538
    Blog Mesajları
    1

Gerekçesi ne olursa olsun hiç bir kamu görevlisinin herhangi bir vatandaşla bu şekilde konuşma hakkı olamaz.

Kamu görevlileri hizmet için vardır. Bulundukları makam onlara bir imtiyaz veya üstünlük sağlamamalıdır. Vatandaş kamu görevlisine küfredebilir, görevli vatandaşa edemez.

Bu adamın ya oturduğu koltuğu bırakması ya da ihraç edilmesi lazım. Her şeyden önce çıkıp vatandaş(lar)dan özür dilemesi lazım.

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    11

Baştan uyarayım benim herhangi bir parti veya siyasi görüşü savunduğum yok, sadece bir örnek veriyorsanız karşı taraftan da bir örnek vereyim de "Kişilerin veya partilerin değil, ülkede siyasetin bozuk olduğunu görün."

Aşağıya videoyu bırakırım. Daha yeni zaten mutlaka duymuşsunuzdur. Tekrar ediyorum amacım partileri, kişileri veya kurumları karşılaştırmak; siz bizimkilere böyle diyorsunuz ama bakın sizinkiler de böyle demek değil. Umarım bunu anlayabilecek kadar idrakınız vardır.

Hani azarlanan da sade vatandaş değil, koskoca polis

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.440
    Verilen Beğeniler
    1.471

@GaribanÖğretmen bak bu fırından taze çıktı tazecik. dogru değil 2 ayönce akplının ettiği kabul ama yanına madem tarafsız oldugunu söyluon bu taze haberıde ekleseydın.şimdi bu saatten sonra istediğin kadar tarafsızm de senınde solak oldugn kabak gibi ortaya çıktı

Üye
    -sungate Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    akdeniz
    Alınan Beğeniler
    394
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Nedir Polis Abilerimin çektiği ya hangi birinin ağız kokusuyla uğraşsın

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.820
    Verilen Beğeniler
    2.472

bas, ciftci derdini dokmeye kalktiginda anani al da git dedigi ulkede ayaklarin hakaretleri normal

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    4

@GaribanÖğretmen ben yukarıda valiyide yazdım belediye başkanını da ben yapılana bakarım valla akp li değilim ama akp yöneticileri bukadar hakaret etmediler vatandaşa sen m vekilinin şerefsiz dediği videoyu koymuşsun adam ana avrat düz gidiyor 2 si aynı mı

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: -mka Mesajı Gör
    @GaribanÖğretmen bak bu fırından taze çıktı tazecik. dogru değil 2 ayönce akplının ettiği kabul ama yanına madem tarafsız oldugunu söyluon bu taze haberıde ekleseydın.şimdi bu saatten sonra istediğin kadar tarafsızm de senınde solak oldugn kabak gibi ortaya çıktı
    2 defa özellikle yazdım yine de anlamıyorsunuz, savunduğunuz tarafa toz kondurmayın tebrik ederim. Sağın da solun da canı cehenneme.

Videoyu ekleme nedenimi de belirtmiştim aslında ama yine yazayım. Zaten bir tarafın görüntülerini koymuşlar, tekrar tekrar yapılan her haksızlığı eklesek burada saymakla bitmez.

@muntada al ansar Şu hakaret mevzuuna gelince; baştakilere yakın 5li inşaatçılardan bir tanesi bu milletin..... dediği günleri unutmadınız sanırım. Yine bu adam iş adamı siyasi değil diyerek savunma yapabilirsiniz, ee adam kaldığı yerden ülkeyi sömürmeye devam ediyor neden kimse ses çıkartmadı?

Tekrar ediyorum.. (Eğer siz de yandaşlıktan faydalanmıyorsanız elbette (!) ) İnsanları veya partileri gözünüzde büyütmeyin. Yanlış yanlıştır. Sizin yanlışınız büyük, bizim yanlışımız küçük sadece 3.dünya ülkelerinde olur.

Şu ülkede istifa kültürü ne zaman gelişecek çok merak ediyorum. Elin japonu açılmayan/ inşaat halindeki köprünün halatı koptuğu için intihar etmişti adam. Hadi o seviyeyi hayal edemiyorum da en azından yapılan yanlışın üstünü örtmek / sessiz kalmak yerine çıkıp medeni ülkelerde olduğu gibi istifa etmeyi ARTIK görmemiz gerekiyor.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.440
    Verilen Beğeniler
    1.471

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: -sungate Mesajı Gör
    Nedir Polis Abilerimin çektiği ya hangi birinin ağız kokusuyla uğraşsın
    ister (m)İLLET VEKİLİ olsun ister başkası polise laf edene söverim açıkca yazıom bunu.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    4

ister (m)İLLET VEKİLİ olsun ister başkası polise laf edene söverim açıkca yazıom bunu.
    Mka sadece merak ettim hani burda tehtit etmişsin ya polise yazana söverim diye ,sadece merakım dan soruyorum akp li bayan m vekiline sovebildinmi yada o bayana bi mesaj atabildinmi,sadece meraktan soruyorum amacım polemik çıkarmak değil

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4.683
    Verilen Beğeniler
    1.538
    Blog Mesajları
    1

bak bu fırından taze çıktı tazecik.
    Ben bu haberin doğruluğundan ciddi şekilde şüpheliyim.

AKP'li vekilin haberinde video kayıtları vs. her şey vardı. Bu haber ise sanki diğer haberin rövanşı olsun diye kurgulanmış bir habere benziyor.

Araştırdığım kadarıyla yalaka basında kelimesi kelimesine aynen tekrar eden 1 paragraflık bir iddia dışında ne görüntü kaydı, ne fotoğraf, ne karakol tutanağı, ne polis ifadesi, ne de olayın taraflarından hiç bir açıklama yok.

Polislerle siyasetçilerin zaman zaman karşı karşıya geldikleri ve aralarında tartışmalar yaşandığı bilinmeyen bir şey değil. Ben zaten en baştan kamu görevlilerinin veya milletvekillerinin bu tür imtiyazlara sahip olmalarına karşıyım. Polis bana nasıl davranıyorsa onlara da öyle davranabilmeli.

Ama bu ucuz oyunlara düşme gözüm. Bunun zorlama bir haber olduğu o kadar belli ki.

Ayrıca polisi alenen tehdit eden ve hakaret eden AKP vekiline bir laf söylediğini de duymadık. Onun belgesi de var.

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    11

@MeTePe milletvekili polislerin fotoğrafını çekiyor, ismini soruyor ondan sonra tak görevden alınıyor.
    Milletin seçtiği bize vekillik eden kişinin polise uyguladığı muameleye bakın, ülkede artık polis dahi güvende değil

Not: Şuraya diğer görüntülerle ilgili birkaç cümle yazayım da sonra abilerim kızmasın

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.440
    Verilen Beğeniler
    1.471

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: muntada al ansar Mesajı Gör
    Mka sadece merak ettim hani burda tehtit etmişsin ya polise yazana söverim diye ,sadece merakım dan soruyorum akp li bayan m vekiline sovebildinmi yada o bayana bi mesaj atabildinmi,sadece meraktan soruyorum amacım polemik çıkarmak değil
    akplı olması bayan olması heç önemlı değil.cinsıyetı cibilliyetıde aynı.mesaj atmadım.atmadanda hakettığıne inandığıma söylerim.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MeTePe Mesajı Gör
    Ben bu haberin doğruluğundan ciddi şekilde şüpheliyim.
    kurgudur kurgu

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mka yani sana göre akp li m vekili hani yazmıştın ya polise laf söyleyene soverim tehdidine karşı senin mesajını hak etmemiş mi oluyor yoksa konu akp li olunca yusuf mu ,galiba bu ülkede birilerine adalet birilerine çok fazla adalet var

Sayfa 1 / 3 123 SonSon