Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xcoll Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akşama kadar evde sıkılıyorum..

internette dolaşırken porte halı yapımını gordum...

ben evde nasıl yapabılırım portre halıyı evde yapıp satayım..

lütfen bılen bırı yazsın ..

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    istedikden sonra yapabilirsiniz, ben 12 yaşımda ögrendim antika kilimler ipekden yünden kök boyalı incecik ipolerden otantik kilimler dokuduk annem ve kardeşlerimle beraber maddi açıdan zor günlerdi baya bi desdek sagladı bize ,sonradan ögrenmemize ragmen ustayım diyenler bizim kadar ince işcilik çıkaramıyordu kilimleri dokudugumuz yer amerikadan avrupadan yurt dışıncan siparişler alıyolardı deyişik tarzda şeyler türkiyede sadece biz yapıyorduk onların istedigi kilimleri ,çoguna teşekkür mektupları geliyordu,halıda dokuduk ögrendik çivt dügüm tek dügüm hep dokuduk ,daha çok yurt dışından çizilmiş resimleri dokuduk bize daha kolay geldi türk motiflarinden daha kolay vede kazançlı oldu ,demek istedigim yapılabilir zor deyil,bence tek sorun satış yapmakda eger avrupaya ilk elden biz satmış olsaydık büyük kazançlar saglardık ,ne yazıkki o dönemde bunun büyük payını aracılar kazandı ,şimdi emegi kurtarsa yine yaparım...

oturmak durumda olanlar için uygun bi iş bide ipek yün ve kök boyadan yaparsanız daha kıymetli olur...

ayrıca öylebi sanatki yapıldıgı andan itibaren antika yıllar geçmesine gerek yok baya iyi fiyata satılıyor...