Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    festinalentee Avatarı

Son Giriş
    17.03-2011
    Saat
    23:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba.

ben 2002 yılından beri Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli askeri personelim. romatizmal bir rahatsızlığım var. önümüzdeki aylarda tsk da görev yapamaz raporu verecekler.
    araştırdım yıpranma payımla beraber malülen emekliliği hakediyormuşum. 950 liraya yakında maaşım olacakmış.
    merak ettiğim konu emekli olduktan sonra esnaflık yaparsam maaşım kesilir mi? kesilirse maaşımın yüzde kaçı kesilir?
    beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SSK’dan malulen emekli olanlar işçi olarak çalışamazlar ancak serbest meslek ve ticari faaliyette bulunabilir veya şirket ortağı olabilirler.
    Malül olmak işyeri açıp işçi çalıştıramaz anlamına gelmez,ancak kendiniz çalışacak olursanız durum değişir.
    Çalıştığınız tesbit edilirse maşınızın şu kadarı bu kadarı değil tamamı kesilir.
    Ancak işveren olarak kalırsanız her ay Bağkur 12.basamağın %10 u kadar SGDP ödersiniz.