TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    twister Avatarı

Son Giriş
    12.10-2021
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    2016 yılında üsteğmen olarak görev yaparken çatışmada dalagimi kaybettim. TSK sağlık yeterlilik yönetmeliğine göre 45/B f 13 sınıfı görevini yapar raporu verdiler ancak vazife malulluklerinin nevileri ve dereceleri nizayimesine göre 5 derecede dalağın çıkarılması ' diye bir madde var 2016 yılında sınıfı görevini yapar verilince SGK'na bir başvuru da bulunmadım. SGK vazife tesbitini tsk sağlık yeterlilik yönetmeliğine göre mi yoksa 1053 sayili vazife malulluklerinin nevileri ve dereceleri nizayimesine göre mi yapmaktadır bilgisi olan var acaba?

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    84
    Verilen Beğeniler
    43

Geçmiş olsun
    SGK 1053 sayili vazife malulluklerinin nevileri ve dereceleri nizayimesine göre işlem tesis eder, diğer yönetmelikler kurumların kendi iç değerlendirilmelerinde kullanılır, Gazi ünvanı aldınızmı ?

Üye
    twister Avatarı

Son Giriş
    12.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevabınız için teşekkür ederim. 2016 yaralanıp sınıfı görev yapar alınca başvurmadım bu başvuruyu kurum mu yapması lazımdı yoksa ben mi bilmiyorum o zaman biraz karışık bir dönem de yaralandim komutanlarım gazi sayilmasin deyince 2018 e kadar hiç bir başvurum olmadı 2018 de 684 sayili khk kapsamında başvurdum hemen aylık bağlandı ama bu kapsamda gazilik hakkı vermiyorlar sadece aylık bağlandı. Şu anda bile bir sürü dava kazanmış avukat ile görüştüm kim tsk yönetmeliği kimi de 1053 sayili kanun dedi benim kafa çorba oldu
    Benim şimdi yüksek saglik kuruluna başvuru mu yapmam lazım acaba?

Üye
    twister Avatarı

Son Giriş
    12.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Patlayıcı madde ile yaralanma sonucu 25×10 cm yanik skarı ile orta hat kesi sakarı yazıyor kati rapor da(amelyat kesiği) TSK saglik yeterlilik yonetmeligi ne göre hangi maddeye giriyor acaba bilgisi olan var mi?