TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ayhan1986 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tsk'da Uzman Çavuş olarak 9 yıl, 11 ay, 23 gün (Şırnak, Hakkari, Mardin) gibi Doğu illerinde görev yaptım.
    Son beş yıldır Psikolojik tedavi görüyorum ve tam teşekküllü askeri ve sivil hastanelerde yatışım oldu, şimdiye kadar 6 farklı hastanede yattım, her birinde 17 ile 20 gün arasında yatarak tedavi gördüm, Tedavi sonrasında bütün yattığım hastaneler bana 1'er ay istirahat raporu verdiler.
    İlk yattığım Erzurum Asker hastanesi bana (UYUM BOZUKLUĞU Tanısı KOYDU) Ve 1 ay istirahat Raporu ve İlaç reçetesi verdi. Bunun üzerine Bağlı olduğum birliğim silahıma el koydu. Aradan 3 ay geçti Aynı Hastane 1 Ay daha İstirahat verdi, Ve silahlı görev yapamaz raporu verdi.
    Sonra beni silahlı görev yapamaz dendiği halde benim Tainimi HAKKARİ YÜKSEKOVAYA Çıkardılar, Oraya gittim 40 gün çalıştım, Ve operasyonda bunalıma ve ağır depresyona girdim, Ve Beni Devlet hastanesine kaldırdılar, Uzm Psikiyatri Doktor bana (Ağır strese bağlı ve UYUM Bozukluğu Teşhisi koydu ve İlaçlarla birlikte bana 1 Ay Hava değişimi verdi,
    Hava değişimi bitiminde Bağlı olduğum birliğim Kıta anket formuyla beraber beni Tam teşekküllü Sivil Hastaneye sevk etti, Gittiğim hastane Kıta anket formunu okuduktan sonra Hemen yatışımı verdi, Ben de Doktorlara yatmak istemediğimi kapalı alanlarda bunalıma girdiğimi söyledim, Onlar da yatmazsan Polis zoruyla yatırırız dediler, Ben de bağararak sinirli ne kadar yatacam dedim, Onlarda 10 gün dediler, ben de kabul ettim ve yattım,
    Aradan 10 gün geçti beni konseye çıkardılar ve 10 gün daha yatacaksınız dediler Çıldırdım. Elim kolum bağlı 10 gün daha yattım, Ve Bana F29 ORGANİK OLMAYAN PSİKOZ Tanısı Koydular.
    Bu Ruh sağlığı hastanesinin bana vermiş olduğu ilaçlar çok ağır geliyordu (AKİNETON, RİSPELDAL) Gibi ilaçlar yazdı. Ve 1 ay Hava değişimi verdi, Raporum bitince tekrar gittim ve 1 ay daha Hava değişimi verdiler Ve Doktorum bana 1 ay Sonra gel seni MALÜLEN Emekli yapalım dedi, Aradan 1 ay geçmeden benim Tayinimi yine çıkardılar,

Aradan 2 yıl geçti Tabi ilaçlarımı Hala kullanmama rağmen (SABAHLARA KADAR UYUYAMAMA, YERİNDE DURAMAMA, YERİNDE OTURAMAMA, SİNİRLİLİK, GÜVENSİZLİK, KULAK ÇINLAMALARI, SIK SIK KABUS GÖRME Vb Gibi Problemler Yaşıyor ve halada şuan bu problemleri yaşıyorum.
    Şimdi Tayin olduğum yeni birliğim beni yine Asker hastanesine sevk etti, Hastaneye gittim yatışımı verdiler, 17 gün yatırdılar konseye çıktım, 1 ay Hava değişimi verdiklerini ve bitiminde tekrar Hastaneye Gelmemi söylediler. Verdikleri Raporda (F41. 9 ANKSİYETE BOZUKLUĞU TANISI KOYMUŞLAR)BU NEDEMEK OLUYOR Anlamını bilmiyorum, Benin Raporum bitti ve şuan Hastanede yatışımı verdiler 6 gündür Hastanede yatıyorum, bazı ilaçlarımı değiştirdiler, Günde 5 farklı ilaç kullanıyorum,

MALÜLEN EMEKLİ OLMAK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ?
    Bilgisi olan arkadaşlar lütfen bana bilginize yardımcı olun, 5 Yıldır böyleyim içim dışım ilaç oldu, Lütfen rica ediyorum yardımcı olun, Kendime zarar vereceğim kaçkere intihara kalkıştım

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.739
    Verilen Beğeniler
    1.385

@Ayhan1986

Size koyulan teşhisler (organik olmayan psikoz ) malulen emekli olmanıza yeterli.

Anksiyete bozukluk,kaygı bozukluğu anlamına gelir.

Yatışlarınızı beyan eden epikiriz raporları ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz...

Üye
    happyemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her halukarda malülen emekli olursunuz. hiç kafaya takmayın. ben rapor alıp bu hastalıktan sebep ekpss ye girdim ve yüzde 45 rapor aldım bu raporda sizi malulen emekli etmeye yeter artar bile

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    639
    Verilen Beğeniler
    314

Geçmiş olsun. Anksiyete bozukluğunda sağlamaya bilirsiniz. Psikoz ve uyum bozuklugundan sağlanabilir. Teşhisleriniz değişkenlik göstermiş komutanlarınızın ve doktorlarınızın kararı neticesinde bu sonuca ulaşmak gerekir.

Üye
    Ayhan1986 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar mrb benim anlamadığım konu şu, Bana son 5 yıldır Askeri ve sivil hastanelerin koymuş olduğu teşhisler Şunlar 1.İlk gitmiş olduğum Asker Hastanesi bana(UYUM BOZUKLUĞU) Tanısı KOYDU.Aradan 3 yıl geçti Sivil hastane ( Ağır strese bağlı depresyon ve UYUM BOZUKLUĞU TEŞHİSİ koydu, 1 Ay sonra gitmiş olduğum Başka bir Hastane bana (F29 ORGANİK OLMAYAN PSİKOZ) Tanısı KOYDU. Tabi bu arada gitmiş olduğum bütün hastanelerde 1'er aya yakın Yatışım oldu ve Son olarak sevk olduğum Hastane Bana (F41.9 ANKSİYETE BOZUKLUĞU TEŞHİSİ KOYDU. Sizlere sormak istediğim şu, Doktorların son olarak bana koymuş oldukları (F41.9 ANKSİYETE BOZUKLUĞU BENİM MALÜLEN EMEKLİ OLMAMA YETERLİMİ BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TŞK EDERİM.

Üye
    ayDÜNYAvazo Avatarı

Gerçek Adı
    Canlı CAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    "Kayıp_Şehirli"
    Alınan Beğeniler
    125
    Verilen Beğeniler
    15

Bence SEN ÖNCE alabilirsen DURUM BİLDİRİR ENGELLİ RAPORUnu(oranlı ve yüzdeli) al. Sonra malülen emekli olabilirsin veya olamazsın diyebiliriz çünkü burda yazdığın hastalıklar yüzeysel oluyor yani NET OLMADIĞI için.

ŞİMDİ NE DERSEK DİYELİM sonuçta DOKTORUN NE YAZACAĞI önemli olan.

Üye
    Ayhan1986 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb arkadaşlar, Öncelikle yardmc Oldunuz ve bana vermiş olduğunuz cevaplar için çok TŞK EDERİM.Hatırlarsanız ben uzman çavuştum ve 5 yıldır psikolojik tedavi görüyorum Ben 1 Hafta önce hastaneden taburcu oldum.Beni 27 gün hastanede yatırdılar,Piskiyatristlerin Bana vermiş olduğu Sağlık Kurulu Raporunda"JANDARMA GENEL KOMUTANLINDA GREV YAPAMAZ" YAZIYOR.Bu ne anlama geliyor?Emekli olmama yeterlimi?

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.739
    Verilen Beğeniler
    1.385

Sınıfın jandarma idi sanırım?
    Jandarma genel komutanlığı ile ilişiğin kesilmiş,

Ancak Türk silahlı kuvvetlerinde görev alamaz denilmemiş, ?

Sanırım jandarma genel komutanlığında görev alamaz kararı yeterlidir olacaktır?

Emeklilik için sağlık kurulu tekrar değerlendirecek.

@Ayhan1986

Üye
    ayDÜNYAvazo Avatarı

Gerçek Adı
    Canlı CAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    "Kayıp_Şehirli"
    Alınan Beğeniler
    125
    Verilen Beğeniler
    15

E-devlet / sağlık bakanlığı / TSK raporları

Burdan belki bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üye
    Ayhan1986 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OğuzHan112

Hastane beni tekrarmı yatıracak? Yoksa yatmama gerek kalmadanmı cvp verecekler?

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.739
    Verilen Beğeniler
    1.385

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ayhan1986

Emekli olmak için hastane yatış şartı neden olsun,

Öyle bir şey yok rahat olun...