TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dundarerhan038 Avatarı

Son Giriş
    13.07-2020
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @mccabe

Devre bana da yeni kanser tanısı kondu. Araç alacağım sağlık kurulu raporu alırsam. Kurum hemen emekli eder mi

38 yaşında astsubay olarak görev yaparken mide kanserine yakalanıp ameliyat oldum. Ameliyat ile mide,dalak ve safra kesesi alındı ve tedavi 3 aylık itirahat raporu ile devam ediyor.
    Sorum: Alacağım engelli raporunun kurum a kimin bildireceği?
    Raporu alır almaz kurum a hastane gönderiyor mu?
    Teşekkür ederim.

Üye
    dundarerhan038 Avatarı

Son Giriş
    13.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Arakdaslar selamlar..Sizlerden ricam bikac sorum var.. 1-Yurtdisi görevinde iken izin aldim ve Mide kanseri kanseri tanısi ile tedaviye basladim.Midem Dalagim ve safra kesem alindi..suan hava değişimdeyim..Arac almak için engelli raporu alsam %90 ile kurumuma bilgi verilir mi? verilir ise TSK emekli işlemi başka Başlatır mı? Çünkü ben emekli olmadan araç almak istiyorum sadece..
    2.Sorum ise yurtdışı görevinde iken olan bu olay beni hangi tip emekli eder? Adı malul yada görev malulu gibi..Bilgisi olan aydinlatirsa çok sevinirim.Tesekkurler.

Üye
    dundarerhan038 Avatarı

Son Giriş
    13.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    3 yildir duzenli olarak okb ve bioplar bozukluk tedavisi görüyorum. Alacagim %40 ya da üzeri rapor ile vergi indirimine bağlı emeklilik şartlarını sağlamak durumunda emekli olabilir miyim?