TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Pvelvo Avatarı

Son Giriş
    23.01-2019
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar. 8 senedir TSK da uzman erbas kurbağa adam (dalgiç)olarak görev yapmaktayım. Son 3 senedir kulak basıncı esitlemede zorluk yaşıyorum. Normal insanlara göre öztaki borusu işlevini tam anlamıyla görmüyor ve bu meslek ve normal yaşantıma çok etki etmekte. Çok araştırma yaptım ama bir örneğine rastlamadım. Yaptığım dalışlardan dolayi kulak zarimda da fonksiyon bozukluğu ve öztakide yipranma olmakta. Çok doktor gezdim ama sonuç alamadım. Sorum sozlesmemin bitmesine 2 senem var. Vazife malullüğü alabiliyormuyum. Ve ne yapmam gerekli. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.913
    Verilen Beğeniler
    3.501

@Pvelvo

10 sene dolmadan emeklilik olmayacaktır. Acaba başka bir görev talep edebilir misiniz diye düşünüyorum. Bu konuda girişiminiz oldu mu?

Üye
    Pvelvo Avatarı

Son Giriş
    23.01-2019
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Başka bir sınıfa gecmem söz olmuyor malesef. Rahatsızlığım normal yaşantımada etki etmekte