TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kontesbaron Avatarı

Son Giriş
    29.06-2020
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tek taraflı trafik kazası geçirdim. Sırtımda 8 tane kırığım var. Sol kolumu %40 calıstırabiliyorum omzumda his kaybım devam ediyor. T1 t5 t6 t7 sol transvers proces kırıgı, t2 t3 t4 t5 spinoz kırıklarım var. Bacaklarımda 5 cm derinliğinde kesikler var dikildi ama her yerimde izler var bacagımda. Sürücü alkolluyken kaza yaptı arabamız takla attı. Sizce bunun sonucunda ortalama ne kadar yüzdelik oranım cıkar? Üniversite de Öğrenciyim 28 yasım.

Üye
    ücretsiz destek Avatarı

Son Giriş
    03.08-2020
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    2

aracın sahibi siz değilseniz tazminat alma hakkınız var. size ödenen tazminatı araç sahibine rücu edecektir sigorta şirketi.

Üye
    kontesbaron Avatarı

Son Giriş
    29.06-2020
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sigorta şirketiyle 90 bin de anlaşma imzaladım ve imzalattıkları kağıtta sigorta şirketine başka bir dava acamayacagımı kabul ettiğim yazıyor. Fakat almam gereken para 180 bin civarı. Bu anlaşma tekrar dava acmamı tamamen engelliyor mu?