Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mağduriyet Avatarı

Gerçek Adı
    ali güngör
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm
    mayıs 2011 de trafik kazası geçirdim,4 ncü ameliyatı ocak 2012 oldum.tamamı karşı taraf kusurlu 8/8 sol kalçama total protez uygulandı.bakmakla yükümlü olduğum 2 küçük çocuğum ve eşim var 17 yıllık çalışma hayatım var.son iş yerinde asgari ücretli gösteriliyordum.heyet raporumu aldım % 66 oranında.dağılımı ( % 38 ortopedi , % 20 diyabet , % 31 sağ kulak duyma kısıtlılığı ) sigorta şirketi 2 aydır eften püften eksik belgeler bahane edip oyaladı.en son eksik olan durum bildirir raporumuda gönderdim.öğrenmek istediğim sigortadan yaklaşık ne kadar tazminat alırım? açıkcası kazık yemek istemiyorum.zaten mağduriyetim çok fazla oldu.karşı tarafada henüz dava açmadım.açmayı düşünüyorum.bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

yaşınız kaç
    gönderdiğiniz durum bildirir raporda kaza nedeniyle oluşan oran ne kadardır.ortopedi doktorunun verdiği oran kazayla ilişkilidir herhalde.

Üye
    mağduriyet Avatarı

Gerçek Adı
    ali güngör
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm kazazede
    yaşım 43.durum bildirir raporunda oran yazmıyor.zaten sigorta şirketine heyet raporunu göndermiştim.ortopedi % 38 ,% 31 sol kulak duyma bozukluğu, % 20 diyabet hastalığı toplamda % 66 özürlü heyet raporum mevcut.sigorta şirketi tedavim devam ettiği için ödeme yapmadı.kazaya bağlı kalçama protez takmışlardı.iyileşme varmı diye durum bildirir raporu istediler.doktorumda tek değnek ile yürüyor,merdiven en fazla 2 kat destekli çıkıyor,çorap ayakkabı ancak oturarak giyebiliyor diye yazdı.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

1 yıl geçtimi kaza olalı

Üye
    niğdeli51 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sıgorta sırketı bu durumlarda odeme yapsa bıle eksık odeme yapar ben trafık kazası gecırdım % 76 rapor aldım tam tesekulu hasteneden sıgorta sırketıne gonderdım ama aktuel eksık hesaplamıs eksık odeme yapıldı yenıden sıgorta sırketıne dava actım mahkemem devam edıyor ama bılırkısı raporu sıgorta sırketının hesapladıgından daha cok cıktı

Üye
    mağduriyet Avatarı

Gerçek Adı
    ali güngör
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet tam 14 ay geçti

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

tazminatınızın eksik hesaplanacağını tahmin etmiyorum.önemli olan sigorta şirketi rapor oranınızı kaç olarak kabul edecektir.%38 tek kalça protezi için çok iyi vermiş doktor.ama sigorta şirketinin doktoru bu oranı düşürecektir ve sizekabul edip etmediğinizi soracaktır. kabul ederseniz hesap için aktüere gidecektir dosyan.hesap yapıldıktan sonra size rakam bildirilecek kabul edip etmediğiniz sorulacaktır.kabul ederseniz size ibraname imzalatıp 8 gün içinde paranızı vereceklerdir.
    benim çift kalça protezi için doktor %57 vermişti,sigorta şirketinin doktoru durum bildirir raporumdan sonra bunu %46 ya düşürüp hesap yapmışlardı.

Üye
    mehmet veysi Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm kardeş siz %38 demişsiniz raporum dava boyutuna giderseniz önce mahkeme sizi adli tıpa gönderecek ordan çıkan rapor sonucuna göre bilirkişye gönderecek daha sonra karar verilir %38 raporla sen 100.00 110.00 arası alırsın ama dava boyutunda