Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tlg Avatarı

Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm lar arkadaşlr ben bişey soracam 12.10.2010'da trafik kazası gecirdim ege ünversitesinde 28 gün komda yatmışım ve ege ünivtsinde heyete girdim % 67 verdiler ama 3 senelik raporu aldığım tarih 12.1.2012 niye 3 senelik verdiler ? babamın tanıdğı sigortacı arkadaşı ben sürekli yaparım dedi ve ssk gönderdi ssk beni bozyaka ssk hastanesine gönderdi (emeklilik için) bnde 2 tane epikriz var beyin & anesteziyoloji anesteziyolojide yazan rhatsızlgım femur kırığı,asetabulum kırığı,klavikula kırığı, gb şeyler yazıyor,beyinde ise ön tanı:travmatik sak,bilinç açık,koopera,oryante(ılımlı) pupiller normoizokorik filan bişeyler yazıyo bi sürüde ilaç kullanmışım size soracagım heyete 10.7.2012 de girecem ne sonuç cıkar acaba 1 aydan beri bununla uğraşıyorum düşük sonuç verirlermi %18,30,40,gibi ne cıkar acaba sıkındıdan patlyacağım düşün düşün ne olacak bilmiyrum yardımcı olursanız sevinirimm saygılarr .

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

sen bu raporu emekli olmak içinmi kullanacaksın

Üye
    tlg Avatarı

Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evett kazazede ne olur acaba sonuç düşürlermi ben şuanda çalışıyomm ama gelde bana sorr çalışamıyomm allahtan gece vardiyası yok bana ama mesai var yoruldugum zaman çalışma dinlen diyolar ama bende çalşamıyomki ben dinleniyom arkadaşlar çalışıyor olmaz bana ters geliyor salı günü heyete girecem ne verirler acabaa saygılar

iş yaparken bazen dalıyomm o niye bilmyiomm baş dönmeside var zaten topalıyarak çalışıyom sol elim sol ayagım bilekten hareket kısıtlıgı var

Üye
    tlg Avatarı

Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhabalar ben bir şey soraçam bilgilendirirseniz sevinirim (3 senelik) %67 heyet raporuyla çalıştığım iş yerinden tazminat alabilirmiyim halen aynı iş yerinde çalışıyorum (işe giriş: 16.7.2004 9 yıldan beridir aynı işyerindeyim)
    (%67 raporu aldığım tarih:17.1.2012)

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iş yerin cıkış giriş gösterirse tabiki alırsı durup durur ken vermezler

Üye
    tlg Avatarı

Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ugur bey cıkış giriş yok ben takip ediyrum netten (t.c vatandaşlıktan) zaten agrılarım var ayakta fazla duramıyorum (8:00//18:30) iş çalışma saatleri eğer bu raporun faydası olurmu tazminat albilirmiyim yada bu rapor hiç bişeye yaramazmı anlamadım biraz daha konuyu açarsanız

rapor zaten 3 senelik (3 sene sonra) tekrar kontorol var bi daha aynısını yani %67 alamam düşürürler oranı.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kazayı işyerinde veya iş nedeniyle oldu ise bir tazminat talep edersin fakat raporum vardiye bir hak talep edemez siniz çalış ma şartlarıda iş verenin insafiyetine kalmış halden anla yan kişiler ise sizi daha az yoran işler verirler