Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YuSuFuMm Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar ben gecen günlerde her iki yolun ortasın agaclandırma calışması vardı 20: 30 sıralarında evimde işyerime giderken yolun ortasına bir kamyon cagıl dökmüşler ve yolun viraşında 50 mtrekada ilerisine dökmüşler ne bir uyarı levhası nede bir işaret koymuşlar ben olay yerine polis cagırdım olay yeri tutanagı tuttular ben şimdi dava acacam sizce haklımıyım dava acsam yerimidir beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekürler

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

çakıl taşlarının döküldüğü alanda herhangi bir işaret yoksa tabiikide tazminat alabilirsiniz.yaralandınızmı.herhangi bir maluliyetiniz oluştumu. yoksa sadece maddi hasarmı oluştu.kaza tutanagında uyarı tabelası yoktur diye tutanakta geçiyormu.

Üye
    YuSuFuMm Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet polis cagırdım olay yeri tutanagı hastane raporları alkol falan yapıldı ama gecen bir avukatla konuştum okadar önemsemedi nedense bende kendisine dedim ille sakatmı kalmam lazım veya ölmemmi lazımdı şikayette bulunmam icin... ben gecen polis karakoluna gittim bana kaza raporu vermediler savcılıktan izin almam gerekmiş nasıl yapmam gerekiyor bana bir yol gösterseniz sevinirim şimdiden teşekürler