Engelsiz Yaşam Fuarı'nda TEKSAN İnovatif/Engelliler.Biz standına davetlisiniz
Sayfa 79 / 111 İlkİlk ... 296975767778798081828389 ... SonSon
Toplam 1651 mesajın 1.171-1.185 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Birol10

bir avukata verin dosyanızı, o baksın durum nedir geride ne bakiye kalmış mı? sakın sizi arayan o aracılara vekalet vermeyin. dediklerine inanmayın. bu hukuki bir durumdur ve ancak avukatlar vasıtasıyla halledilir.

Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    01.02-2017
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sigortadan tazminat alabilnek.icin avukata verilen vekaletnamenin gecerlilik suresi nedir?yani islemler bittikten para alindiktan sonra vekalet kendiliginden sona eriyormu?yoksa notere gidip iptalmi ettirmem gerekir?yardimci olabilecek varmi?

Üye
    MuraTTameR Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    03:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@gsgs

Genelde bir süresi yoktur.Notere gidip vekaleti iptal ediceksiniz.

Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    01.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki dolmuslarda koltuk sigortasi varmidir?avukatim bikac yil once sehirici tasimaciliktaki koltuk sigortalarinin kaldirildigini,sehirlerarasinda gecerli oldugunu soyledide?

Üye
    suskun_selman Avatarı

Gerçek Adı
    Suskun Selman
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Eses
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Siz değerli dostlarım size bir sorum var; bir yakınım var bayan evli ve %40 raporlu, babası ve abisi 2006/10(ekim) yılında trafik kazası sonucu vefat ediyorlar. O zamanlar abisinin hanımı araç sigortasından yüklüce para alıyorlar. (arkadaşımın anneside yok, kazadan sonra %40 raporuda alıyor, geçen sene evleniyor), yenge sigortadan para aldığı zaman buna da demişler ki sende alacaksın sanada verecekler ama 10 yıl dolmasına 4-5 ay kadar zaman kala hiç kimse buna ne para vermiş ne de yol göstermiş! Sizce durum akibeti nedir ? Nasıl olur ?

Üye
    wiya Avatarı

Son Giriş
    02.07-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    canakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar geçirmiş oldugum trafik kazasıyla ilgili ceza davasında 3. durusma temmuz ayında olacak. o tarihte kazanın üzerinden yaklasık bir yıl gecmiş olacak.tazmınat davası acmak ıcın acaba ceza davasının sonucunu mu bekleyeyım yoksa şimdilerde başvuruda bulunayım mı?.hani malumunuz adliyelerin yoğunluğunu hesaba katarsak şimdi başvursam 6 ay sonraya ancak sıra gelir o zamana kadar da ceza davası biter diye tahmın edıyorum fikirlerinizi belirtirsniz memnun olruum

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

@wiya
    tazminat davası açmak için ceza davasının bitmesini beklemene gerek yok açabilirsin, tazminat davan devam ederken ceza davan sonuçlanır

Üye
    wiya Avatarı

Son Giriş
    02.07-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    canakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kazazede
    tesekkurler mustafa abi.bu hafta onu halledeyım.

Üye
    ugurcoskun Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba eşim kaza sonucu sakat kaldı avukat ıle anlastık.ılk tazmınatı 5 ay da aldık.tazmınatımız 250.000 tl idi. avukat ıle yuzde 20 anlasmıstık.lakin UYAP tan baktım ve ıcradan 277.000 tl yatırılmış avukata ama avukat bıze 250.000 dedı ve aradakı 27.000 tl yi almış ayrıca bızden 6.000 tl ekstra para aldı ben bu 27.000 tl yı avukattan nasıl alabılırım.şu anda ıkıncı davamız devam edıyor yanı bakıcı gıdelerı masrafı oda yaklasık 1 yıl oldu mahkemeyı takıp edıyorum uyap sıtesınden yardımcı olursanız sevınırım iyi geceler

Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    01.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: wiya Mesajı Gör
    arkadaslar geçirmiş oldugum trafik kazasıyla ilgili ceza davasında 3. durusma temmuz ayında olacak. o tarihte kazanın üzerinden yaklasık bir yıl gecmiş olacak.tazmınat davası acmak ıcın acaba ceza davasının sonucunu mu bekleyeyım yoksa şimdilerde başvuruda bulunayım mı?.hani malumunuz adliyelerin yoğunluğunu hesaba katarsak şimdi başvursam 6 ay sonraya ancak sıra gelir o zamana kadar da ceza davası biter diye tahmın edıyorum fikirlerinizi belirtirsniz memnun olruum
    Ben tazminat davasi acavilmek icin kazanin uzerinden 12-18 ay bi surenin gecmesi gerektigini biliyorum.yani tedavinizin sonlanmis olmasi acisindan boyle bi sure konuldugunu duymustum.ama emin degilim.bi arastirin isterseniz.

Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    01.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar beni bi hasar danismanlik sirketi buldu.benle beraber yaklasik 20 kisi bizi bi univ. hastanesine heyete soktular.ben bu 1 aylik surecte raporu sormak icin hastaneye gittigimde bana hastane bilgi vermedi.bu sirketle anlasmalilar anladigim kadariyla.zaten rapor olmasi gerekenin uzerinde bi oran cikti.muhtemelen isin icinde paralar donuyor.suan ben sirketten ayrildim.avukata verdim islemlerimi.fakat benim raporum hastanede gorunmuyor.el alti raporumu cikarttilar sahte rapormu duzenlediler yada iptalmi ettirdiler(ki boyle bi yetkileri olmamasi lazim.zaten cikmis bise iptal olmaz diye biliyorum)bilmiyorum.sikayet edicem tabiki hastaneyi ve doktorlari.ama nasil ispatlarim?ortada rapor yok.heyet kaydi yok.yuzlerce insana sigorta sirketlerinden para aliyolar o raporlarla.ben sirketle anlasmayi bozdum diye SADECE benim raporumu yok edebilme imkanlari olabilirmi?

Üye
    suskun_selman Avatarı

Gerçek Adı
    Suskun Selman
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Eses
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

bilgisi olan var mı?

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    13

@gsgs
    HASTANENİN Başhekimliğine dilejkçe ver hangi tarihte kurula girdi isen tek tek yaz hiç mi o elindeki evraklar varken bir fotokopi alıp bir yere koymadın hiç mi rapor için gittiği tasrihte kan israr tahlin olmadı işitme testin vçs olmadı ayrıca e devlete girersin yada e nabıza belirtiğin tarihlerde mutlaka bir bilgi çıkar çıkar ise bunları resmi belge olarak koyarsın raporunu istersin raporun yok ise sonucunu bilfiren yine bir raporun olması gerekir anlaşmayı bozdum demişsin şirketi noter kanalı azlettinmi haklı nedenler göstererek ayrıca bunun gibi şirketlerin ismini yazmalısınızki diğer arkadaşlarsda gidip hata yapmasınlar

Üye
    deliayan Avatarı

Gerçek Adı
    FATMA
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Trafik kazasından yaralanma vefat için sigortacılara veya bu işi en iyi şekilde yaptıklarını söyleyen kişilere güvenmeyin. Bu konuda başvurunuzu kendinizde yapabilirsiniz. Sizin üzerinizden haksız kazanç sağlanmasına izin vermeyin. Hiç bir emek harcaman trafik kazası tazminatları ile zenginleşenlerin sigortacılıkla ilgisi bulunmadığı gibi hiç bir vasofları, sigorta hukukunda hiçbir bilgileri dahi yok. Kendiniz başvurun.

Üye
    MuraTTameR Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    03:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ugurcoskun

%20 ye anlaşmışsınız avukatla avukat 250.000TL nin %20 sini alsa 50 Bin TL sini alması lazım.Bir yanlış anlama var sanırım.

Sayfa 79 / 111 İlkİlk ... 296975767778798081828389 ... SonSon

Başlığın Etiketleri