Sayfa 77 / 99 İlkİlk ... 276773747576777879808187 ... SonSon
Toplam 1481 mesajın 1.141-1.155 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gurkan16 Avatarı

Son Giriş
    05.06-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tesekkurler peki ben simdi avukat tutmadan evraklari tamamlayip sigorta sirketine gondersem herhangi bir odeme yapilmaz mi bu hafta kaza tespit tutanagini aldim cuma gunude hastane heyetinden maluliyet raporu basvurusu yapicaktim

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    23.06-2017
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@kafası kırık

Maalesef sigorta şirketleri adli tıp raporuna da itiraz edebiliyor
    Adli tıp bana %100 iş göremez raporu verdi, sigorta şirketi itiraz etti, mahkeme hakimi de sigortanın itirazını kabul edip yeniden rapor istedi.

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    18

@Gurkan16

yaparlar. evraklarınızı tamamlayın gönderin sigorta şirketine. sağlık kurulunun size vereceği rapor kalıcı, sürekli ibareli olmalı ona dikkat edin.

@enes75

hocam bildiğim kadarıyla istanbul adli tıp son nokta. ona itiraz olmuyor diye biliyorum.

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    23.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@enes75

hocam bildiğim kadarıyla istanbul adli tıp son nokta. ona itiraz olmuyor diye biliyorum.[/QUOTE]
    Maalesef adli tıp raporu olsada itiraz hakkı olabiliyormus, yaşanmış örnek benim dava da oldu ve adli tıp raporuna itiraz ettiler hakim de itirazı kabul etti.

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    18

@enes75

peki istanbul adli tıpın raporuna itiraz olduğunda yeni raporu kim veriyor?

Üye
    Gurkan16 Avatarı

Son Giriş
    05.06-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam da ben simdi napayim avukat mi tutayim zaten sofore dava acmak icin avukatla goruscektim onla gorustukten sonra mi gondereyim evraklari sigorta sirketine

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    23.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@kafası kırık

itiraz üzerine yine adlitıp 3 ihtisasa gönderildi yani adli tip dosyayi yeniden inceleyerek yeni rapor düzenleyip gönderecek

Üye
    Ercanyrd Avatarı

Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm tek tafafli kaza sonucu sofor arkadasimin hatasi dolayisiyla yoldan cikip ucuruma ucup 3 takla atim benim yuzumu 15 santim ve 20 santim cam kesikleri olustu ve dikis izleri laldi adli vaka oldunda yuzumu gormemistim sikayetci olmadim ama sikayetci olucam. Olay kastamonunda. Oldu ben istanbuldayim yarim kastamonu adliyesinden trafik kaza tutanani ve diyer evraklari alicam. Burda istanbulda bir hastaneden sigorta sirketine. Gondermek icin rapor istedim bana. Espirz roporun olmasi lazim dedi oyuzden birde kastamonu devlet hastanesine. Gidip ordan raporu cikaricam. Cilt yuz kesinden kac rapor alim tahminen yada benim gibi kaza geciren varmi. Yasim 30 3 cocuk babasiyim. Ben yuz kesinden hic rahat deyilim insanlar garip garip bakmasindan rahatsiz olup ne calisa biliyorum nede evden disari cika biliyorum olay tarihi 6 ay oldu ne evrak hazirlamam. Lazim. Tekrar sikayetci ola bilirmiyim. Hakimi nasil ara maliyim yardimci olabilirmisiniz.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    07:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    19

kaza yaptığınız araç senin üzerine kayıtlı değilse ve sen kullanmıyorsan şikayetçi olabilirsin, senin önceden şikayetçi olmadığın ceza davası içindi, şimdi tazminat istemek için tekrar şikayetçi olabilirsin, neler yapman gerektiği bu konunun ilk mesajında detaylı olarak yazıyor,

Üye
    Ercanyrd Avatarı

Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arac benim ustume deyil. Ben de kulanmiyordum. Goog bolumune. 34UU9327 plk yazarsan cenaze donusu diye cikicak vidyoyu izleyin sadece bu aractan ben hasarli ciktim yuz anlimda dikis sag yuzumde dikis izleri var cam kesinden dolayi yaralanmali vaka oldundan adli olay oldu ben ameliyatan ciktimda sofor yani uzaktan arkadasim bana sikayetci olma. ben senin butun masrafini karsilicam dedi bende sikayetci olmadim 12 .11.2015 yarinde oldu o tarihten bu gune kadar ne ardi ne sordu tabi buda var ben yuzumun bu halde oldumu gormemistim. Ne calisa biliyorum ne duaune biliyorum. Yasim 30 uc cocum var yuzumden dolayi pakolejim bozuldu. Kalabalik ortamdan ve evden cikmaya gayret ediyorum ufak tefek islere gidiyom. Pazar gunu kaatamonunu yani kaza yapilan yere gidicem. Adliye trafik kaza tutana hastane epikz rapru. Hem madi hem manevi dava acmak istiyorum sofore. Birde sigorta sirketine ben istanbulda oturuyorum benim isimi cozerim hem kazanirim hem kazadirim derse avukatla. on gorusme yapmak isterim yuz yuze. bu isle ilgilenen istanbul. Avukatiyla numaram 05537220456 imel timucin_ab@hotmail.com. benim ne gibi bir yol izlemem beni yonlendiricek ama dava sonuclandinda anlastimiz ucreti alicak pesin pesin soyliyeyim benim durumu yok maddi manevi soforden sigorta sirkedinden kazandin hepsinden hakini alicak saygilarimla herkese gecmis olsun

Slm Arac benim ustume deyil ben kulamoyordum maddi manevi sofore ve sigorta sirketine dava acmak istiyorum henuz rapor almadim trafik kaza tespit tutana hepsi adliyede. tek tarafli kaza 100.100 sofor hatali firen izi bile yok. Ne gibi evrak hazirlamam lazim cvp versen sevinirim

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    18

geçmiş olsun.

TazminatHukuku.com İletişim - Tazminat Hukuku : Çelik Ahmet ÇELİK

ahmet çelik ile bağlantıya geçin. kendisi tazminat hukukunda duayen isim. işinizi çok iyi bir şekilde halleder.

Üye
    Ercanyrd Avatarı

Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nasil baglantiya gecerim teli yeri nerde

Bu konuyla yardimci olan. Arkadaslara tesekur ederim benim isimle ilgilenicek avk erhan ugur gec arkadasim la anlastik

Üye
    tk06 Avatarı

Gerçek Adı
    Tunç KADIOĞLU
    Son Giriş
    02.06-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bırakın arkadaşlar uzmanlar işini yapsın kulaktan dolma bilgiler , eksikler ( işinde uzman avukatları bulun , onlara sorun , hasar danışmanlık denen asalak kurumlardan uzak durun )

Üye
    bosborus33 Avatarı

Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar ben yeni duydum hakkım olabileceğini.11.2004 te yolcu konumunda iken 6/8 kusur(trafik sigortası bizde yok) bizde kaza yaptık.2 sürücüde hastaneye kaldırıldı fakat hepimiz taburcu edildik.ben arac ön camdan çıktım.gsfonunu tespit ettim görüştüm ama ameliyat masrafları bizim araç sürücüsüne rücu eder diye vazgeçtim.yalnız çapraz bağlarımın koptuğu kati rapor alırken farkedilmedi.şimdi yapabileceğim bir şey varmıdır acaba.(şimdi rücu etmesinde sıkıntı yok)bir kaç ay içinde mr çekildi ve kopma tespit edildi ben ise sigortalı işe girdiğim sene 2008 de 2 def aameliyatla vida vs takıldı.

Üye
    mustafagnc Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa genç
    Son Giriş
    24.05-2016
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba
    öncelikle herkese sağlıklı kazasız günler dilerim.
    mesleğim oto boyacısı 40 yaşındayım. 6 ay önce kartal taraflarında tek gidiş tek gelişli yolda alkollü ve ehliyetini daha önceden alkolden kaptırmış bir sürücü benim şeridime geçerek aracıma kafadan vurdu. kaza sonrasında 10 güne yakın yoğun bakımda kaldım. sonrasında 3 adet ameliyat geçirdim ameliyatlarım yaklaşık olarak 9 ar saat sürdü. şu anda belimde kalıcı olarak 5 adet platin ve 25 adet vida olduğunu söyledi doktorum. buna ek olarak kuyruk sokumumda ve bileğimde de kalıcı platin var ve sağ ayağımda haraket kayıbı var bileiğimde düşme oluyor. karşı tarafa devletin açtığı kamu davası var . ben sigortasız ortak çalışandım. 6 aydır çalışamıyorum ve bir daha mesleğimide yapamayacağım. yürümem ve eğilip kalkmamda ciddi sıkıntılarım var.
    amliyat oldıuğum ümraniye araştırma hastanesinden haziran sonuna heyet günü aldım. sonrasında sigortadan para almak için dava açmam gerekir mi. evrakları sigorta şirketine versem alacağım paranın büyük bir kısmını keseceklerini söylediler ( sağdan soldan duyduklarım )
    şuanda çok zor durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum , çalışamaz durumdayım ve maddi anlamda çok kötü duruma geldim.
    ne yapmam gerekiyor bana bilgi verebilir misiniz.
    yardımcı olan ve olmaya çalılşan herkese çok teşekkür ederim

Sayfa 77 / 99 İlkİlk ... 276773747576777879808187 ... SonSon

Başlığın Etiketleri