TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 191 / 191 İlkİlk ... 91141181187188189190191
Toplam 2862 mesajın 2.851-2.862 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Semih999 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2021
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam Değerli dostlar
    Kaza tarihi 23.08.2020
    Kusur oranı % 0 yolcu
    Yaş kaza tarihinde 30
    Maaş net 3000 brüt 3400
    Evli bir çocuk
    Kazaya bağlı heyet oranı: %24
    Üniversite adli ana bilim dalından aldım.
    Sizden rica ne kadar bir tazminat alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Üye
    turgay37 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    24.10-2021
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

300 bin tutar asagi yukarı

Üye
    Semra0810 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2021
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba eşim 2016 eylülde kaldırımda araç çarpması sonucu kaza geçirdi.kusur tamamı karşı tarafda adli tıp 16 oran verdi.mahkeme 5 yıldır devam ediyor.karşı taraf ve sigorta şirketi bütün itiraz haklarını kullandı ve sonuç hiç değişmedi itiraz haklarıda bitti.2 ay sonra mahkeme var ve hesaplama felan hepsi hazır.karara çıkarmı yoksa karardan sonra tekrar itiraz eyme hakları varmı.

Üye
    AYDEM Avatarı

Gerçek Adı
    Hayatın kendisi
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

1998 yılında geçirdiğim trafik kazasında yolcu olarak kaza geçirdim. Yaklaşık 23 yıl oldu.
    Geçmişe dönük tazminat talebinde bulunabilir mıyım.?
    Tazminatlarda zaman aşımı var mı?
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Üye
    Kayaya1 Avatarı

Son Giriş
    01.09-2021
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bi olay geldi başımıza desteklerinizi bekliyorum yurtdışından tatile gelen araçta 56/1a şerit ihlali sonucu trafik kazası geçirmiş bulunmaktayız araba aile arabası baba kullanıyor arkada 3 çoçuk yaralandı 5 yaşındaki çoçukta akciğer zedelenmesi ve dalak parçalanması 3 yaşındaki çoçukta sağ femur kırığı sol tibia fibula kırığı ve büyük çoçukta maalesef sol kol kopması leğen kemiği kırığı akciğerde hafif sorun omurgada zedelenme oluştu aracın yeşilkart sigortası var yani green cart Türkiye’ye gütişte zorunlu yapılan Avrupa’da yapmıştım aracın kaskosu yoktu malesef Pert oldu acaba nasıl bir yol izlemem lazım ve miktar çıkar saygılarla cevabını bekliyorum

Üye
    gürselll Avatarı

Gerçek Adı
    gürsel
    Son Giriş
    09.11-2021
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşlar benimde bir sorum olacak ,, 14 ay önce yolcu konumunda kaza geçirdim ,tibia fibula parcalı kırıklar oluştu sağ ayağımda .. adli tıp bir sene sonra rpor verilmesi uygundur dedi .. bir sene geçti ama benim ayağımdaki kırıklar iyileşmediği için iki gün sonra tekrar ameliyat olacagım önceki plak vidalar cıkacak , yenileri takılacak ... galiba bu ay mahkemeden önce adli tıptan rapor almaya gideceğim .. ben gittiğimde bana tekrar süremi verecekler yinemi iyileşmesini bekleyecekler oran için .. konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Üye
    Watersportyusuf Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam aleyküm 22.07.1983 doğumluyum 30 kasım 2019 yolcu pozisyonunda kaza geçirdim ve yüzde 57 engelli kaldım mahkeme sürecimiz devam ediyor fakat sigorta şirketi uzlaşmak istedi fakat raporu 42 olarak görüyor %42 üzerinden hesaplama yapacaklarını söylediler acaba ne kadar olur tazminat

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    43

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Watersportyusuf Mesajı Gör
    %42 üzerinden hesaplama yapacaklarını söylediler acaba ne kadar olur tazminat
    Geçmiş olsun, % 42 ye göre hesaplasınlar önemli değil, zaten muhtemelen çıkacak olan rakam poliçede yazan miktarı geçecektir, hesaplamayı gör , ona göre cevap verirsin,sigorta şirketi poliçede yazan miktar kadar sorumludur, bence bir an önce paranı al, geri kalan kısım için mahkemen devam edecek zaten, şoför ve ruhsat sahibinden geri kalanını alırsın

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: AYDEM Mesajı Gör
    1998 yılında geçirdiğim trafik kazasında yolcu olarak kaza geçirdim. Yaklaşık 23 yıl oldu.
    Geçmişe dönük tazminat talebinde bulunabilir mıyım.?
    Zaman aşımı vardır, ölümlü kazalarda 15 yıl, yaralamalı kazalarda 10 yıldır, maalesef olayınız zaman aşımına uğramış

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Semra0810 Mesajı Gör
    karara çıkarmı yoksa karardan sonra tekrar itiraz eyme hakları varmı.
    Muhtemelen karar açıklanır ama temyiz hakları var, o haklarını kullanabilirler

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: serkan_td2_01 Mesajı Gör
    Alınacak olan tazminat kaza senesinin asgari ücreti üzerinden mi yoksa 2021 senesinin asgari ücretinden mi hesaplanacak.
    Kaza tarihindeki asgari ücretten hesaplanır ama kaza tarihinden itibaren uygulanacak yasal faizi ile alırsın

Üye
    Soul1692 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar, 1 Eylül de yaralanmalı bir kaza geçirdim. Kusur oranım %0 olarak belirlendi polis raporunda. Bacağımda kas yırtılması meydana geldi ve 40 günlük raporun ardından çalışmaya başladım tekrar. Ancak yürümek hala çok büyük bir işkence benim için. Avukat ile görüşmemde adlı tıp tan rapor alarak dava açabiliriz vs diye anlattı durumu. Ancak ınternetten yaptığım araştırmada hasar durumunun kalıcı olması gerekiyor, aksi durumda tazminat verilmiyor. Ve bu hasarın kalıcı olduğunun belirlenmesi için de rapor almadan önce bir süre bekleyin deniyor. Şimdi ben olayın üzerinden 2 ay geçmişken hastaneye gitsem adlı tıp daha sonra tekrar kontrol etmek isteyebilir mi? Ona göre 3-5 ay daha mı beklemek iyi olur. Avukat ne kadar erken başvurursak o kadar iyi olur diyor. Acaba adlı tıp raporu ile dava açmadan anlaşma yoluna gitmek için mi raporun erken oluşturulmasını istedi bilemedim.
    Bilgi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkürler.

Üye
    Msadiko Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    stanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar arkadaşlar. 19 eylul 2018 de trafik kazası yaptım. Karşı taraf yüzde yüz kusurlu. 1986 doğumluyum. Trafik kazası yaptığım ay bodrom 4200 tl. Adlı tıp raporu yüzde 9.1 ne kadar tazminat alırım. Şimdiden teşekkürler

Üye
    CakirKaptan Avatarı

Son Giriş
    01.11-2021
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,
    Kaza tarihi 13.07.21
    Kusur oranı %25
    Karşı taraf %75
    Yaş kaza tarihinde 31
    Maaş net 5500 brüt 7500
    Evli bir çocuk
    Femur saft kirigi
    Sag kol radial sinir lezyonu.3 lu tendon nakli.
    Doktorlarin tahmini minimum heyet oranı: %25

Sizden rica ne kadar bir tazminat alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    13:23
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçmiş olsun öncelikle tedavin bitsin ilgili sigorta şirketine talebini yap kalan arazların sakatlık bırakmışmı ona göre taleb yazısını alır rapora başvur o şekilde değerlendirme yapılır bu işlemleri kendinden yapabilirsin tedavinin bitiminde yada ben uğraşmam bu işleri bilen birine ver adına işlem yapsınlar kısa ve hızlı bir şekilde ödeme almak istiyorsan a şahıslara yok mahkemelerde duruşma gününde sonuçları öğrenmek yıllarca 3/5 kuruş faiz talebi için b şahısına dosyanı ver geçmiş olsun şifalar dilerim

Başlığın Etiketleri