TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 188 / 190 İlkİlk ... 88138178184185186187188189190 SonSon
Toplam 2840 mesajın 2.806-2.820 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turgay37 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    24.02-2021
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Rapor tarihi 2020 kaza tarihi 2018 kusur orani yuze 0 yas 43 rapor yuzde 33 asgari ucretli sizce nekadar tazminat cikar yardimci olursaniz sevinirim

Üye
    Ömür Özkahraman Avatarı

Son Giriş
    12.01-2021
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 2018 ocak ayında yolcu olarak kaza geçirdim karşı taraf kırmızı ışıkta geçti leğen kemigim kırıldı 5 gün hastanede 4 ayda evde yatalak kaldım şükür ki parçalı kırık olmadığı için ameliyat olmadım önce bi avukata o ilgilenmeyince bi hasar şirketine dosyami verdim bana önce 90 ile 125bin arası alırsınız dedi ama sonra başka birinden raporun yüzde 7 olduğunu öğrendim toplamda 43 bin aldım yüzde 20 +KDV de verdim daha alacağınız var deyip oyalayıp durdu başka bi hasar şirketine verdim dosyamı daha önceki anlaşmış dedi fark istemis burada vereli 1,5 yili geçti artık sıkıldım ne yapabilirim bide sorum karşı tarafa sigorta harici tazminat davası açabiliyormuyuz

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    23.02-2021
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    merhaba geçmiş olsun zaten dosyanı ilk verdiğin yer sigorta şirketiyle uzlaşmaya gittiyse alacak verecek yok şeklinde ibra imzalanmıştır .boşuna seni bekletmişlerdir .ikinci verdiğin yer ise muhtemelen trafik kazalarına ödeme çıkıyordur bilgisinin dışında bilgi sahibi değildir tahminim hani nolur rapor oranın değişir ödeme alma şansın doğar.dosyanı verdiğin yer gelen ibrayı sana gösterdimi ne kadar ödemenin çıktığını biliyormusun
    kafandaki sorulara cevap almak istiyorsan 05327495986 ara yada çağrı ver görüşelim adıyamanlıyım

Üye
    T1DİA Avatarı

Gerçek Adı
    BURAK
    Son Giriş
    04.02-2021
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    Benim babam trafik kazası geçirdi.2019 agustos ayında karsıdan karsıya gecerken araba vurdu sag ayak bilegi kırıldı parcalı kırık platin ve 5 tane vida koydular.
    Çok zorlu bir süre geçirdi malum kilolu da.
    Ancak şu an babama vuran adam elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Çünkü savcılık babamı yüzde yüz suclu buldu.Karsıya gectigi yerde yaya gecidi yokmuş.
    Adli tıp agır kusurlu durumda oldugunu belirtiyor hastanın ama savcılık babamı suclu buldugu icin herhangi bir hak taleb edemiyoruz.
    Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Üye
    Gökhannnn Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    12.01-2021
    Saat
    18:28
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@kazazede

Kazadan dolayı kalıcı engellim yok benim. Tibia, fibula açık kırık oluştu. Davam 5 yıldır sürüyor. . Adli tıpa dosya şimdi yine gitti bu dördüncü gidişi. Meslekten kayıp %4.5 gibi bir rakam verildi para hesaplandı ama tabi devamlı sigorta şirketi itiraz ediyor. Mapfre sigorta şirketi. İşi zora koşuyorlar. Hayırlısı bakalım.

Üye
    Efe3550 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yardımcı olcak arkadasşaların dikkatine fikirlerinizi bekliyorum..tahkim yargılamsı sonucu davamı kazandım istinaftada haklı çıktım şimdi yargıtaya gitti beklşyorum ..avukatım uzlaşma teklif etti sigorta şirketine demişlerki kazadan iki sene önceki psikiyatri tedavi,lerimi göndercekmişim psikiyatri oranımda var raporda kazadsn önce olduguna inanmişlar yoksa değerlendirmezlermiş şu aşamada yargılama bitmiş tazminat hesaplanmış iki sefer rapor alınmış benden böyle bir evrak talep etmeleri ne kadar doğru ne yapmam gerekir?ücretsiz destek..

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    73
    Verilen Beğeniler
    38

@Efe3550
    adı üstünde anlaşma, evrak talep etmeleri gayet normal,empati yapın lütfen bu gibi durumlarda
    ha kazanacağına % 100 eminsen neden anlaşma yoluna gidiyorsun, derler adama

Üye
    Efe3550 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederim kazazede evet avukatim saglam bir karar dedi kesin kazanacagiz cünkü istinaf dan karar düzeldi öyle olusturuldu sadece acil paraya ihtiyacim oldugum icin anlasmak istedim yoksa bende kesinlikle beklemekten yanayim ama bu durumda bekliycem cünkü anlasamk istiyorum diye her hakki kendilerinde görüyorlar ben evrakda göndersem hakkimi düsük verceklerine eminim

Üye
    Kaza4560 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Halk sigorta kaç günde tazminat ödüyor %12 oran 25 kusur 8bin 9bin maaş bu şekilde olan var mı tahmini kaç olur tazminat

Kaza tarihinde yaş 28 idi

Halk sigortadan bilgisi olan yokmu hiç

Halk sigorta bitirdi bizi

Üye
    Kaza4560 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilen biri tazminat alan yok mu ne kadar zamanda yatıyor tazminat

Üye
    dragon18 Avatarı

Son Giriş
    15.02-2021
    Saat
    04:45
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaşlar 2018 yılı haziran ayında elim bir trafk kazası geçirdim kendi aracımla yagış nedeni ile bariyerlere çarparak durdum maddi hasar meydana geldi ve aracımı emniyet şeridine çekerek çekici çagırdım.buraya kadar herşey normal aracımdan inip reflektör koymak için tam bagaja yönelmişken aynı yerin 100 metre gerisinde iki araç birbirine çarparak kontrolü kaybederek beni aracım ve kendi aracı arasına şıkıştırarak yaraladı.kazadan dolayı sag femur da açık kırık diz altında ise parçalı 7 adet kırıkla hastaneye yattık açık kırıgın enfeksiyonu sonrası tedavi ve kırıklarla alakalı 23 defa ameliyat geçirdim şuan sağ bacagımda 4 adet plak 68 adet vida mevcut ve sağ bacagım artık kullanılamaz durumda çok sayıda doçent ve profesörlere muayene oldumsada artık tıp yetersiz ve diz üstü amputasyonun benim için en iyi çözüm olduğunu söylemeleri.
    Gelelim asıl konuya Eylül ayında tedavide gördüğüm Gülhane Eğitim Araştırma hastanesinden %60 engelli ve Kısmi bagımlı ibareli heyet raporunu aldım avukatım gerekli evrakları siğorta şirketi olacak lanet olası sompo japan firmasına göndererek gerekli taleplerde bulundu aylarca bekleme sonrasında sigorta şirketinin bugün avukatıma ibraname göndererek tarafıma ödemek için 105.673,000 tl tazminat hesaplandığını iletmiş dogal olarak avukatım kabul etmedi. kaza tarihinde yaşım 41 ve karşı taraf bilirkişi raporuna göre asli kusurlu sayıldı ve mahkemeye sunulmuştur kamu kurumunda memurum o günki brüt maaşım 4200 net 3550 tl idi,ve avukatımın hesaplatmış oldugu Aktüer hesabına göre 580.000,00 tl tazminat çıkmasına karşın bu lanet olası sigorta şirketleri insanlara ezyetten başka bişey yapmıyor yaklaşık 2,5 yıldır evde tekerlekli sandalyeye mahkum yaşıyorum sompo japan denilen sahtekar firma aşşağılık karektersizler bundan sonraki hayatımda engelli olarak yaşamamın bedelini 105.673,000 tl olarak belirlemiş insanları soyarak yaşayan sahtekarlar bunlar, tabiki peşini bırakmadan yılmadan yasal çerçevede hakkımı arayacagım.

UNUTMAMLIYIZ Kİ HEPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ.

Üye
    Endereren Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    89
    Verilen Beğeniler
    210

geçmis olsun oncelikle.. bildiğim kadarıyla, trafik sigortalarında üst limit 360bin . evet 580 bin hesaplar doğrudur, ama sigorta sirketlerinde üst limit vardır. yani en fazla alabileceğiniz rakam budur. Ama tekrar ediyorum benim bildiğim bu. belki değistiyse bilemem.

Üye
    dragon18 Avatarı

Son Giriş
    15.02-2021
    Saat
    04:45
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Evet endereren haklısınız 2018 yılı sigorta kaza temimatı 360 bin tl zaten biz bunu talep ettik ama sigorta şirketi kendince hesaplamalarla 105 bin tl çıkartmış öfkem buna teminatını verdiği meblagı versin tamam ama bahsettikleri meblağ teminatlarının 3/1 bile değil ki geçtim parasından benim sağlığımı versin paraları batsın benim bacağımı geri versinler ben onlara vereyim 105 bin tl yi yani bunların hepsi sahtekar karektersiz ve dolandırıcı millete sigortayı zorunlu yaptırıp parayı cebe atarken ne güzel şöyle teminatımız var böyle kolaylıklar var hepsi yalan dolan dalavere şerefsiz bunlar şerefsiz.

Üye
    dirobey Avatarı

Son Giriş
    24.02-2021
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba 22 yaşındayım 11-06-2020 tarihinde arkadaşımın aracıyla tek taraflı kaza yaptık ben yolcuydum.sağ bacak tibia şaft kemiğim ve sol omzumdaki fumerus kemiğimde kırıklar oluştu.bacağıma platin takıldı ve omzum da vidalarla tutturuldu.ne kadar tazminat alabilirim ? teşekkürler

Üye
    dirobey Avatarı

Son Giriş
    24.02-2021
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba kazazede 11-06-2020 tarihine 21 yaşında iken arkadaşımın arabasıyla kaza yaptık.kazada arkadaşımda ehliyet vardı alkol de yoktu.ben arka koltukta yolcuydum.sağ bacak tibia şaft ve sol omuz humerus uç kırıklarım oluştu.8 gün hastanede yattım 2 ameliyat geçirdim.omzuma vidalar çakıldı bacağıma platin takıldı.acaba tahmini ne kadar tazminat alabilirim ?. bir de benden sigorta şirketi adli muayene raporu istedi bunu nasıl alıcam bilen var mı teşekkürler

Başlığın Etiketleri