Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    trafikmağduru Avatarı

Son Giriş
    06.01-2013
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2010 yılı mart ayında trafik kazası geçirdim.şirkete ait bir kamyonla çarpıştık.kaza tutanağında kamyon tam kusurlu ben ise 0 kusurluyum.tedavim bitti ve %63 sürekli rapor aldım.bu durumda ben kamyonun sigortasından ve şirketten maddi ve manevi tazminat alabilirmiyim.nasıl bir yol izlemeliyim.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

geçmiş olsun arkadaşım.
    evet tazminat alabilirsin.konuyu iyice araştır ondan sonra ister dava aç ister sigorta şirketinden davasızda alabilirsin.hemde iyi bir tazminat alabilirsin.yalnız dikkatli ol .acele etme zamanaşımına daha çok var.

Üye
    richebourg Avatarı

Son Giriş
    18.06-2011
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun kusur durumu kadar tazminat hakkına sahipsin kaldıki kusurun hepsinin karşı tarafa yüklediğini yazmışsın tabii bu tutanakta bellidir..
    senin tazminat hakkın ise hukuksal anlamda takibi yapılırsa gelir düzeyine göre değişicek bir rakam olucaktır burda senin yaş ortalaman yaptığın iş gelirin hepsi etken faktörler arasında iş görememezlik durumuna göre belli oranda tazminatın çıkıcaktır detaylı sormak istediğin bir durum olursa sana destek olabilirim ilersi için çok geçmiş olsun !....

Yasaklı Üye
    trafikmağduru Avatarı

Son Giriş
    06.01-2013
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başka bir rahatsızlığımdan dolayı uzun süredir tedavi altındaydım.nerdeyse tazminatı alamadan öbür tarafa gidecektim.ama kurtuldum.

bana bu konuda özel mesaj yazan takipçilere teşekkür ediyorum.ama o kadar çok özel mesaj gelmişki kimi seçeceğimi bilemedim.bu konuyla ilgilenenler tekliflerini net olarak yazarlarsa sevinirim.neler yapabileceklerini, nasıl halledebileceklerini, ne kadar tazminat alabileceklerini ve en önemlisi bu işten alacakları komisyon oranını belirtmelerini istiyorum.
    herkese teşekkürler

Yasaklı Üye
    ibrahimyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    19.01-2012
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    gümüşhane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Allah beterin den saklasın. soruna cevabım: alacağın net miktar 175 bin tl. ayrıca malulen emeklide olabilirsin. şayet bu konuda sana yardımcı olmamı istiyorsan. mercandanismanlik.net / Mercan Hasar Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri / H7Tech adresini ziyaret et veya Mercan Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri tel: 0456-317-24-44 Halkla ilişkiler müdürü ibrahim YAVUZ cep: 0538-414-90-00 bu telefon numaralarından bizlere ulaş. yardımcı olalım. sizden ricam davayı bize vermeniz önemli değil ancak davayı başkalarına da vermeden önce mutlaka bizi arayın. size birkaç önemli bilgi vermem ve madur olmanızı engellemem insanlık vazifemdir. Tekrar geçmiş olsun.

Üye
    mehmet veysi Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dava boyutuna girersen tazminatın tamamını alırsın yalnız bu arada senin kaza eğer iş kazası ise mahkemede sigorta şirketleride senin peşin sermaye değerin hesablar ve kalan paran sana ödeme yapılır avukatlar %20 komisyon alır