Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    esmer26 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    10.01-2011
    Saat
    19:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slmlar..

ben bundan 7 ay öncesi bir arkadaşımın kullandığı motorsikletle kaza yaptım ve sağ ayak tarak kemiğimde ve belimde 2 kırık 1 çatlak ve ezilmeler oluştu.
    trafik polisininde tuttuğu testip kaza tutanağına göre suç diğer servis aracında yüzde yüz 8 de 8 kusurludur diye ben de bunun üzerine bir avukata dava açması için vekalet verdim malum 3 ay yataktan kalkamadğım için ve avukatım tazminat davası açmış şahısa ve firma sahibine ama nedense sigortaya dava açılamayagını sölüyor
    oysaki çevremden bu yönde çok davalar açıldıgını duydum
    şimdi kafam karmakarışık acaba avukatım mı bana yanlış bilgi veriyor? yoksa avukatım bu işleri bilmiyor mu ?

bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler..

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

sigortayada dava açılması gerekiyordu ama sizin için farketmez.karşı araç sürücüsü ve şirket sigortayıda dahil edeceklerdir. çünkü maddi tazminatları sigorta şirketi poliçedeki limit dahilinde ödemek zorunda limiti aşıyorsa karşı tarah aşan kısmını öder.bunun için karşı taraf mutlaka sigorta şirketini dahil edecektir davaya.manevi tazminata sigorta karışmaz.
    www.tazminathukuku.com
    burada ne öğrenmek istiyorsan hepsi mevcut
    g.olsun

Üye
    UMMETDEMİRBAS Avatarı

Gerçek Adı
    ÜMMET DEMİRBAŞ
    Son Giriş
    04.02-2011
    Saat
    11:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet bey öncelikle geçmiş olsun sigorta tazminatı ile ilgi bılgı almak istiyorsunuz trfk kazası gecıren vatandaslarımız trfk sıgortasından faydalanıyor
    sızın hakkınız da kaza tarıhınden 1 yıl sonra derecelı heyet raporu almanız gerekıyor tazmınat hakkınız rapora gore değerlendırılecektır

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    23:10
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

geçmiş olsun kardeş karşı taraftan tazminat alabilmen için öncelikle tedavi süresinin bitmesi gerek aracın sigortasından önce tazminatını almalısın bu işler için avukata gerek yok yıllarca uğraşman demek masraf demek sigortadan maddi tazminatını aldıktan sonra karşıdan alacağın manevi tazminat için o zaman vereceksin avukatın birine gitsin yıllarca üğraşsın maddi yi aldıktan sonra manevi tazminata pek bir şey kalmaz bilginde bulunsun

Üye
    Serdar.BaLık Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar BaLIk
    Son Giriş
    07.03-2011
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    İStanbuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Avukatın Sana eksıkde bılqı Verebılır. Ama sıqortayada acabılecek Davalarda Sıgorta bunun Detayını herzaman Ister . Sıgorta Para odememek ıcın elındekı tum delıllerı Kullanır . Bilqi için uLasabılırsın elımden Geldıqı Kdar Yardımcı olmaya Calısırım

Serdar BaLık

Üye
    İMGANKARA Avatarı

Gerçek Adı
    nurcan
    Son Giriş
    07.03-2012
    Saat
    14:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle geçmiş olsun
    yapılan trafik kazası sonucu haklıolduğunuz durumda sigorta kurumlarından hazine fonundan vs kurumlardan haketmiş olduğunuz bi mebla vardır.