Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    devogulo Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    ADANA / KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aradaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun diliyorum....
    lafı fazla uzatmadan; 2005 yılında tek taraflı yaptığım trafik kazası ve en önemliside hava yastıklarının açılmaması sonucu omirilik felci oldum... kazadan sonra araba firmasına dava açtım ve süreç içerisindeki yapılan kaza tespit tutanağı ve tüm bilirkişi raporları benim lehime çıktı...dava halen devam ediyor.
    benim sormak istediğim bir kaç soru var cevaplarınızı esirgemezseniz sevinirim;
    1-sitede benim durumum gibi hava yastıklarının açılmamasından kaynaklanan davalarınız nasıl sonuçlandı (yani maddi -manevi tazminat açısında soruyorum)
    2- mesleğim mühendisim ve yaşım 33, acaba davayı kazanırsam tahmini ne kadar kazanabilirim ve bu kazanılan rakamlardan ne gibi kesintiler oluyor.
    3-ayrıca yargıtayın araba hava yastıklarının açılmamasından kaynaklanan araba davalarında vermiş oduğu kararları nereden bulabilirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bu konuda doğrudan deneyimi olan arkadaş varsa ve yazarsa en doğrusu o tabii.
    Ama ben en yüksek oranda tazminat alacağından eminim. Tazminat hesabında sakatlanan kişinin iş durumu, sosyal konumu, sakatlandıktan sonraki bakım ihtiyaçları vs. çok önemli. Bilir kişi bunları değerlendiriyor... Ve sende bu şartların hepsi lehine...
    Dilerim en yksek miktarda tazminat alırsın..

Lütfen sonucu buraya da yaz olur mu.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    neptune Avatarı

Son Giriş
    04.07-2010
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu iki sitede benzer süreçlerden geçenlerin yazılarını bulabilirsin. Üye olup sorabilirsin. Geçmiş olsun.

http://www.hukuki.net/forum.php? ve Türk Hukuk Sitesi - Ana Sayfa

Üye
    ENGEL TANIMAM Avatarı

Son Giriş
    31.05-2011
    Saat
    17:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    birinci siteye üyelik açık ikinci siteye hukukçu olmayanlar üye olamıyoy fakat konuk olarak soru sorabiliyor.