Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaslar
    ben 13 09 2007 de trafik kazası gecirdim.kaza anını hic hatırlamıyorum. uyuya kaldıgım icin kaza tutangında 9/8 ben suclu gorunuyorum. karsı taraf şikayetci olmadıgı icin hic bir mahkeme ve benzeri bir durumla karsılasmadım
    kazadan omurilik felci olarak kurtuldum.
    bu gün internetten bir arkadasla tanıştım ve bu arkadas bana kaza tutanagının numarasını ver belki sigortadan bir şeyler alabiliriz dedi.
    acaba gercekten bir seyler alabilir miyim. bu arada kaza gecirdigim arac hurdaya cıktı.

bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu daha once boyle bir durum yasamış arkadaslar yokmu burda

Üye
    ersinculuk Avatarı

Gerçek Adı
    ersinculuk
    Son Giriş
    03.05-2010
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun ama sızın kazanız anlattıgınız gıbı ıse sızın trafik sıgortanızdan yararlanma sansınız yok kusur sızın cunku 2 msnızda kı ısyanıznızda haklısınız kımse yokmu herkes burda ama yararlanamayacanız seyler için kımse yazmaz tekrar gecmıs olsun unutmayın kanmayın yararlanma sansınız 0. Şu kadar ver sana bıraz bıseyler cıkarılım laflarına gelmeyın.... karar sizin ii gunler

Üye
    aydoğan atmaca Avatarı

Gerçek Adı
    aydoğan atmaca
    Son Giriş
    28.12-2010
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ne yazıkki 1 ci ve 2 şahıslara yönelik durumlarda şöför ve rusat sahibi kazaya karıştı ise kusurdurumuna göre ala bilirler 3 şahıslar da ise yani yolcu ise kusur durumu maduru bağlamaz