Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zorlu Avatarı

Son Giriş
    21.12-2011
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 sene önce iş kazası sonucu trafik kazsı geçirdim tazminatımı ve ayağa kaldıran sandalye aldım
    fakat şu anda normal tekerlekli sandalyeye ihtiyacım var bunu trafik sigortası karşılarmı

Üye
    AHMETGİRGİN Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zorlu adlı üyemiz ; anladıgım kadarıyla aracın trafık sıgortasından tazminatınızı almıssınız ve yıne anladıgım kadarıyla ayağa kaldıran sandalye de yıne trafık sıgortasından karsılanmıs. Sımdı ıse normal tekerleklı sandalye ye ıhtıyacınız oldugunu soyluyorsunuz.
    Sızden önemle rıcam lutfen bu konuda daha fazla seyler yazmayın zıra sızın yerınızde olmak ısteyen o kadar çok acılı kişiler varki . Lütfen daha dikkatli olalım , derdimizi söylerken bazı kişilerin gururlarını kırmayalım. Ne mutlu size ... Sadece ve sadece sizin adınıza sevındım.
    Ahmet girgin

Üye
    zorlu Avatarı

Son Giriş
    21.12-2011
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu site engelli bireylerin sorunlarını kendi içlerinde paylaşarak çözebilceği bir site burda bu sorunumu açmıcamda nereye accam ona bakarsan arabası olmayan bir çok arkadaşımız var araba ilanlarını ve araç gereç ilanlarınıda yazmayalım onuda geç manevi veya sağlık durumları çok iyi veya çok kötü olan arkadaşlar var kimse hiçbişeyini paylaşmasın o zaman
    ben nereye ne yazacacağımı çok çok iyi biliyorum sirf msj yazmak için mesaj yazma

Üye
    hitaymed Avatarı

Son Giriş
    24.03-2011
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sn.zorlu,
    öncelikle geçmiş olsun..tazminatınızı ve ayaga kaldıran sandalyenizi almaya hak kazandığınıza göre mağdur durumdasınız dosyada. nasılki daha önce ayağa kaldıran sandalyenizi sigorta şirketi karşıladıysa limitleriniz doğrultusunda devlet hst yada eğt.araşt.hst. nden rapor edilen istediğiniz özellikteki manuel sandalyenizi de aynı koşullarda alabilirsiniz.
    Bursa merkezde hizmet veren firmamız ağırlıklı olarak trafik kazası mağdurlarına yönelik danışmanlık hizmeti ve medikal destek vermektedir
    dilerseniz detaylı bilgi almak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz
    hitay sağlık hizmetleri
    www.hitaymed.com
    0.224.224 44 32

Üye
    hbircicek Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin birçiçek
    Son Giriş
    03.02-2011
    Saat
    14:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Zorlu arkadaşım;
    Öncelikle sıkıntılarını bir nebzede olsa giderdiğine sevindim. Benim merak ettiğim bu tazminatı sadece trafik sigortasından mı aldın?
    Çünkü serviste yapmış olduğun bu kazadan dolayı ham servisin özel taşıma sigortasından ( servis ise yapmak zorunda) ,
    hem iş yerinden iş kazası dolayısı ile hemde eşin sana bakmak zorunda olduğundan senin iş yerinden manevi tazminat alabilir. Bunlarda oldukça yüklü bir miktardır. Evrak lara bakmak kaydı ile 400.000 tl nin üzerinde olabilir. Bu konuda bana yazarsan ya da arasan yardımcı olabilirim.
    Hüseyin BİRÇİÇEK
    huseyinbircicek@mynet.com
    0 535 576 06 59