Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sigma Avatarı

Son Giriş
    16.01-2010
    Saat
    01:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2006 yılında trafik kazası geçirdim daha sonra değişik tarihlerde 12 sefer amleiyat oldum kolumda 3 farklı yerde parçalı kırı vardı dolayısıyla hastane enfeksiyonu kaptım hastane %15 sakatlık raporu verdi aracın sigortasında bir talebim olabilir mi

araçta yolcuydum

Üye
    sigma Avatarı

Son Giriş
    16.01-2010
    Saat
    01:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm ben 2006yılında trafik kazası geçridim arkadaşımın kullandığı arabayla direğe çarptık 12 sefer ameliyat oldum aracın sigortasında bir miktar para aldım
    Karayolu Trafik Garanti Sigortası Hesabı yani adıyla Güvence Hesabından para talep edebilirmiyim

Üye
    AHMETGİRGİN Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle buyuk gecmıs olsun.sorularınızın cevabına gelınce ;
    1-)aracın zmms ( trafik sıgortasından ) sayet malulıyet raporunuza göre ( % 15 ) ödeme almıssanız baskaca bır hakkınız yok. Sayet tedavı maslarını almıssanız malulıyet raporunuza göre ödeme alabılırsınız.
    2-) aracın trafık sıgortası olduguna göre güvence hesabından hıcbır suretle tazmınat hakkınız bulunmuyor. Kazanızla ılgılı detay bılgılerı ve irtibat telefonlarınızı n.e.sigorta@hotmail.com adresıne gonderırsenız sıze daha ıyı yardımcı olurum kanısındayım.Ahmet GİRGİN

Üye
    Serdar.BaLık Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar BaLIk
    Son Giriş
    07.03-2011
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    İStanbuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tazminat hakkınız tabiki oluyor . Ama Traik kazası SOnucunda TutuLan Rapor Cok OnemLı Bunun Sonucunda Sızn ne kadar Tazmınat hakkınızın olduqunu soyleyebılırım . Acılacak Davada Bu konuda Cok onemlıdır . Sıqorta sırketLerı ellerınden Geldıqı Kadar Ufak ücretlerle Davaların SonucLanmasını Ister .Veya Hıc Davayla uqrasmadan Kısıye ufak bı ucret Vererek Davanın Sonuclanmasını ıster .. Bu konuda InsanLarımız bılqı Sahıbı olmadıkları Icın Alırlar ve bu doqrultuda alacakları yuksek mevlalardakı tazmınat haklarınıda sonlandırmıs olurlar. Aklınıza takılan Soru Veya Acılacak davayla ılgılı sorularınız olursa www.engelliler.biz forma yazarak Ulasabılırısınız

Serdar baLık