TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hoobstank Avatarı

Gerçek Adı
    Berk
    Son Giriş
    11.08-2019
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar, bugün üniversite hastanesi adli tıp anabilim dalından maluliyet raporu alıcaktım fakat yeni çıkan bir kanuna göre artık maluliyet ve bilirkişi raporlarını almak için sigorta şirketinden gelicek olan bir dilekçe gerekiyormuş fakat sigorta şirketini aradığımda bu konu hakkında bilgilerinin olmadığını söyledi. Adli tıpta dilekçe göndermezlerse raporu vermeyeceğini söyledi bu konu hakkında sigorta şirketine araştırma yapmasını söyledim. Merak ediyorum, bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı? varsa nasıl bir çözüm yolu izlediler konuya açıklık getirirsek bundan sonra ki arkadaşlarada bir yol açmış olacağız ben konuyla alakalı gelişmeleri buradan paylaşacağım ve bilgisi olan kişilerinde bu konu altından bilgi paylaşımı yapmasını rica ediyorum

(Haberimiz yok diyen sigorta şirketi AK Sigorta)

7BNkmN - Sigorta şirketleri sağlık kurulu raporu talep edecekler

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    16.10-2019
    Saat
    18:22
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yeni yönetmelikte dosyayı epikrizi dahil ederek sigorta şirketine gönderiyorsun göndermeden önce kaza geçiren kişi hangi polikliniklrde tedavi olmuşsa fizik ortopedi beyincerahi artik hangisiyse tedavinin bitiğini belirten bir belge doktordan alsın bu şekilde sigorta şirketinden rapor talep dilekçesi isteyin bütün belgeler incelendikten sonra rapora uygun görürse sigorta şirketi rapor talep dilekçesi gönderiyor