TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    29.12.217 yılında trafik kazası yaptım. Kaza da kolumda 2 yerden kırık tespit edildi ve kolum 1 ay alçıda kaldı. Öte yandan kasık bölgesindeki ana atar damar (arter) zedelenmesinden dolayı hasar gördü ve buna bağlı olarak 2 operasyon geçirdim. Anjiyo yöntemi ile her ne kadar açılsada damar yine tıkandı ve tedavim devam ediyor. Kuvvetli ihtimal ameliyat ile bypass yöntemi ile sağlığıma kavuşacağım. Bu kazaya bağlı olarak daha önce devlet hastanesi tarafıma durum bildirir raporu verdi (Kalp damar cerrahı polikliniği). İlgili tüm evrakları sigorta şirketine gönderdim fakat geçtiğimiz günlerde bana bir evrak geldi o evrakta “Terör, kaza ve yaralanmaya bağlı durum bildirir sağlık raporu” istendi. Ben tekrar hastaneye müraacat ederek sağlık raporu talep ettim. Talep ettiğim kurul raporunda ise %30 Engelli raporu verildi. %30 oranındaki rapor ücreti ne kadar alırım ve beni nasıl ne kadarlık bir süreç bekliyor. Bilgi ve görüşlerinizi rica ederim.
    Kaza yaptığım yaş: 29
    Maaş: 1400 TL
    Çocuk sayısı:2

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Merhaba arkadaşlar. 2017 aralık ayında geçirdiğim trafik kazası nedeniyle sol kolda iki kırık, sol bacak arter damarda sorun yaşadım. 1 kez anjio oldum ve yakın tarihte de bypass ameliyatı oldum. Devlet hastanesinin vermiş olduğu kurul raporu %30. Ancak raporda kronik ibaresi olduğu için sigorta şirketi red yanıtı verdi. Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanlığından rapor alsam aynı oranda tekrar hakkımı arayabilir miyim? Ya da nasıl bir yol izlemem gerek. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Aynı zamanda %30 gibi bir orana yaklaşık olarak ne kadar bir tutar alabilirim?

Üye
    teokrant45 Avatarı

Son Giriş
    28.10-2019
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Tutarın hesaplanabilmesi için yaşınızın mesleğinizin doğum tarihinizin aylık gelirinizin vb. belirli olması gerekir

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@teokrant45 Yaşım 31, o dönemde aldığım maaş 1604 TL idi

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Merhaba arkadaşlar. 2017 aralık ayında geçirdiğim trafik kazası nedeniyle sol kolda iki kırık, sol bacak arter damarda sorun yaşadım. 1 kez anjio oldum ve yakın tarihte de bypass ameliyatı oldum. Devlet hastanesinin vermiş olduğu kurul raporu %30. Ancak raporda kronik ibaresi olduğu için sigorta şirketi red yanıtı verdi. Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanlığından rapor aldım %31 oranda tekrar hakkımı arayabilir miyim? Ya da nasıl bir yol izlemem gerek. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Aynı zamanda %31 gibi bir orana yaklaşık olarak ne kadar bir tutar alabilirim?

Üye
    trafikkazalariuzmani Avatarı

Gerçek Adı
    ilker SAĞIR
    Son Giriş
    27.11-2019
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Cydm60 Geçmiş olsun kaza raporunda kusur oranı nedir, 5. ayda yazmaya başlamıssınız son durumunuzda bır gelışma varmı? Aslında işini bilen bir avukata verdiysenız tum sorularınızı cevaplaması lazım diye düşünüyorum.

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@trafikkazalariuzmani

Karşı taraf %80 Kusurlu.

Üye
    turk35 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2020
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

İş gücü kaybı oranı %31
    Sigortalı araç sürücüsü kusuru %80
    Doğum tarihiniz 01.01.1988
    Maaşınız asgari ücret olarak değerlendirildiğinde; YAKLAŞIK OLARAK HESAPLANMIŞTIR kesin sonuç ihtiva etmez.

bilinen aktif dönem : 12.000 (2019 asgari ücretine göre)
    bilnmeyen aktif dönem : 168.000
    bilinmeyen pasif dönem : 26.000

toplam : 206.000-TL

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@turk35

Teşekkurler.

Üye
    Cydm60 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar.

2017 aralık ayında geçirdiğim trafik kazası nedeniyle sol kolda iki kırık, sol bacak arter damarda sorun yaşadım. 1 kez anjio oldum ve yakın tarihte de bypass ameliyatı oldum.
    Devlet hastanesinin vermiş olduğu kurul raporu %30. Ancak raporda kronik ibaresi olduğu için sigorta şirketi red yanıtı verdi. Aldığım en son raporlarda kaza ile İlliyet bağı kuruldu. Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanlığından rapor aldım %31.
    2 ay önce ise Devlet Hastanesinden rapor aldım o hastane ise %33 oranını verdi.
    Güncel oranım şu anda %33.

oranda tekrar hakkımı arayabilir miyim? Ya da nasıl bir yol izlemem gerek. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Aynı zamanda %33 gibi bir orana yaklaşık olarak ne kadar bir tutar alabilirim?