Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonrdemr Avatarı

Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    olur tabi ki arada 12 rakam var hiç birşeyin olmadığını düşün %12 rapor aldığını düşün bunun birde hesaplaması var yani %92 alman daha olumlu olur senin için örnek 10 bin almak varken neden 5 bin alasın

Üye
    ibrahim1983 Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Arkadaşlar ben trafik kazası sonucu % 11 Özür raporu aldım. Kazayı 2012 kasımda yaptım ama heyet raporu yeni.ne kadar tazminat çıkar bilmiyorum yaşım 31 evliyim 1 çocuğum var.lakin benim normal maaşım 1750 tl olmasına rağmen özel şirketlerde bilindiği üzere asgari ücret üzerinden maaş gösterilir ve az sigorta primi ödenir. Şimdi ben asgari ücret üzerinden mi tazminat alırım yoksa mesleğimle ilgili bilirkişi mi istemeliyim mahkemede bir fayda verir mi.bilen varsa lutfen bana yazsın. Birde bazıları bana 35000 civarı bazılarında 55000 civarı alırsın diyor.bilen biri lütfen bana yardımcı olabilir mi acaba.simdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Üye
    İbo2747 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! -1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende sizin durumdayim tazminati aldim avukatumin numarasini verebilrim sizesizi 3 ayda dosyami halletti odememi aldim

Kaza gecirdim araba carpti bana. Avukatim sigortadan 3 ayda parami aldi allah razi olsun ondan. Isteyene avukatimin numarasini verebilirim magdur olmayin

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234