TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Heckturk Avatarı

Gerçek Adı
    Rafet YILDIRIM
    Son Giriş
    09.01-2018
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar malumunuz hayat her insana aynı şansı çoğu zaman vermiyor. lakin bizlere bahşedilmiş akıl sayesinde başımıza gelebilecek en ufak bir olayı dahi kendi lehimize çevirebileceğimizi sakın unutmayın.

Demek isterim ki atacağınız her adım için bir bilene mutlak danışın. en azından aklınızda en ufak bir şüphe kalmaz ve daha rahat olursunuz.

formda görüyorum bazı arkadaşların başına istenmeyen türden olaylar gelmiş. Öncelikle onlara çok ama çok geçmiş olsun diliyorum. Soruların çoğunluğu ben kaza geçirdim şu kadar maluliyet oranlı raporum var kaç para alırım.

bakın arkadaşlar öncelikle sizlere ödenecek tutar belirlenirken yaşınız medeni haliniz maaşınız eğitim durumunuz bakmakla yükümlüğü olduğunuz kişi sayısı ve kazadan sonra kaç gün veya ay iş göremezlik raporu aldığınız gibi kriterler sizlere ödenecek maluliyet tazminatına etki eder.

örneğin kaza sonucu yaralanmış veya sakat kalmış bir orta okul veya lise öğrencisi 5000 tl maaş ile çalışan bir müdürden daha fazla tazminat alır. Bunun sebebi de şudur; Bu çocuk belki büyüyünce bir başbakan yada cumhurbaşkanı olacaktı lakin bu kaza sonucu kişini hayatı tamamen veya kısmet değişeceği gerekçesiyle ödenecek tutarda değişir.

sonuçlanmış bir karar ile örnek vereyim size. 16 yaşında milli takım sporcusu çalıştığım hastaneye trafik kazası sonucu getirildi. çocuk hemen ameliyata alınıp omuzuna 3 tane platin takıldı. yaklaşık 8 ay sonra sağlık kuruluna başvurusu yapıldı ve çocuğa %8 maluliyet oranı verildi. avukat aracılığıyla yaptığımız başvuru sonucu çocuk için 146.000 tl ödeme yapıldı. aynı oranlı bir başka kişiye ise sadece 28.000 tl ödendi

Anlıyacağınız mevzu biraz karışık. Her söylenene inanmayın profesyonel yardım almayı deneyin.

BU KONUDA ARZU EDERSENİZ BEN SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.

Üye
    emrahocel Avatarı

Son Giriş
    09.01-2018
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende 2012 de trafik kazası geçirdim 10. Kez ameliyat oldum ama hala iyileşemedim sigorta şirketleri tarafından dolandırıldım tekrar dava açabilirmiyim...

Üye
    Heckturk Avatarı

Gerçek Adı
    Rafet YILDIRIM
    Son Giriş
    09.01-2018
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun Allah şifalar versin. Konuyu biraz daha açarsan sana bu konuda yardımcı olabilirim.

Üye
    emrahocel Avatarı

Son Giriş
    09.01-2018
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dolandırıldım

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    03.08-2020
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    35

@Heckturk

Forumdaki sorulara cevap vererek yardımcı olabilirsiniz. Böylece aynı şeyi yaşamış kazazedeler internette araştırma yaparken burdan bilgi edinebilirler, bir çok kazazede yararlanır.

Üye
    aksu81 Avatarı

Son Giriş
    23.01-2020
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok fazla karışık bir olay değilse kendiniz tazminatı alabilirsiniz

Üye
    Dosteli Avatarı

Son Giriş
    19.06-2019
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hocam sigorta şirketi size muhtemelen alacaginizin çok altında teklif vermiştir. Baktığınızda güzel para ama bu mağduriyetinizi ortemez. Sigorta şirketi ucuza kapatma derdinde.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12