Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    17.07-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Belli bi yasa var kanun var kardeş, şu "Google" denen nimeti kullanirsan sende görürsün zaten iş kazası ve davalarında sgk nın ödediği gelirlerin tazminat ta indirim olacağını.

Üye
    Serhat_____ Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tazminatta indirimi anlıyorum da ben hiç alamadım onu diyorum.. dediğim gibi diğer arkadaş hem 2 maaş + tazminat + koltuk sigortası tazminatı.. buda iş kazası..

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

@Serhat____
    bende kaza geçirdim trafik hemde iş kazası idi bende iş göremezlik aylığı alıyorum ve 10 bin birikmiş aldım sgk dan sgk kalkıpda bana demediki sana vefat edesiye kadar bu maaşı ödicez senin tazminatından bize verceksin demedi bir kere şimdi esas benim anlamadığım şu şirket sahibi vefat etse bile senin geç,irdiğin trafik kazası değilmidi normal iş kazası mıdı onu anlamak lazım normal iş kazası olsa bile sende kusur oranın ne kadar ise sana bağlanacak aylıktan sgk o kadar kusur oranını düşüyor birincisi davadaki kararlarını iste kardeşim git mahkemeden iste avukatım vermiyor de sonra sgk git dosyanı çıkart orda her şey var dosyada senin hakkından avukat para almışsada mahkemeye ver avukatını

kafası kırık arkadaşımız var size yazıyor oda trafik kazası hemde iş kazası idi trafik sigortasından tazminat aldı ona sor bakalım sgk senin tazminatını biz alcez demişmi böyle bir şey olmaz

Üye
    Serhat_____ Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hilal72

benim geçirdiğim trafik iş kazası... toptan satış şirketinde pazarlama yaparken malzeme dolu şirket arabasında kaza oldu.. ben kusurlu olamam çünki ben kullanmıyordum.. şöfor farklıydı... dediğin gibi dava dosyalarını alıp biraz peşine düşecem.. ama enes75 in dediği gibi gerçekten SSK el koyduysa işim zor gibi.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

@Serhat_____
    serhat sgk nın tazminata el koymasına hakkı yok sana bunu açık ve net söylüyorum bak bizde senin gibiyiz gülüm ya sen kazayı ne zaman geçirdin senin elinde kaza raporlarından hiç bir örnek kalmadı elinde kaldı ise trafik sigortasını ara tc numaranı ver yada bana özelden yaz trafik sigorta şirketinin hangi ise ona mail at tc ni yaz kaza tarihi ni plaka yaz ne kadar tazminat ödendiğini ve bu tazminatın hangi hesaba yatırıldığı soran bir mail at bu kadar basit yani

Üye
    Serhat_____ Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hilal72

elimde kaza raporlarım var.. bu hafta içi avukatada sigorta şirketinede gidip gerekli olan herşeyi isticem.. sonrasında duruma göre hareket edeceğiz artık.. burdanda durumu yazıp paylaşırım.. ilginiz için tşk ederim..

Üye
    Serhat_____ Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hilal72

o tarihdeki trafik sigorta bedeli 3 milyarmış.. ( eski para birimi ) ameliyat platin ve 5 aylık mmaaş birikimiyle 4 milyar küsür masraf olmuş.. bu yüzden ssk ya verilmiş o parada.. şoföre açtığım maddi manevi tazminatın bile yarısına ortak çıkmışlar.. nerdeyse yani kaza geçirdim diye beni borçlu çıkartacaklarmış.. karar uzunda aklımda kalan kısaca bu.. eski avukatın yemediğini öğrendik.. yeni avukatta bundan bişe olmaz dedi.. böylelikle 0 a 0 elde var 0...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12