Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Soykan35 Avatarı

Gerçek Adı
    Soykan
    Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hilal72

şimdi bende merak ettim ve eşimle konuşurken sordum.. Böyle birşey mümkün olamaz dedi..
    parasını alsa bile geri alamamazlık söz konusu olamaz, ağır cezalık suçtur ve barodan atılır, avukatlık yapamaz dedi..
    Kimse de kalkıp bunu göze almaz...
    Bilgilerinize.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

bu forumda bununla ilgili bir şikayet var hatta bulabilirsem paylaşırım kütahyadan ali diye birinin adını soyadı ile birlikte yazmıştı mağdur hatırlayan yada bulan arkadaşlar olursa yazsınlar
    @Soykan35
    ilk önce size tşk ederim ben kendi adıma benim aklımdan yada içimden olumsuz bir fikir geçmedi benim fikrim hala açık ve net ben açıkça söylüyorum uzman görüş ve hukuki görüş işinin ehli bilgisi olan kişilerin bu sitede olmasını isterim bizler trafik kazası olsun iş kazası olsun meslek hastalığı olsun v.s. gibi konularda mağdur olmuş kişileriz tabiki yardım ve bilgi alıyoruz bildiklerimiz burda paylaşıyoruz ne güzel bir şey ama bazı şahışlar bu gibi kişlere çantacı lakabını takarak hepsinin genellemede karalıyor defalarca itiraz ettim haklıyım bana cevap veremiyor her kes mesleğini yapmalı neden olmasın sizin eşinizdende bilgi alıp iş alabilir sonuçta mesleğini yapıyor benim yargılamak gibi bir niyetim yok

Üye
    Soykan35 Avatarı

Gerçek Adı
    Soykan
    Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hilal72

Kesinlikle haklısınız..
    Ayrıca yargıladınız düşüncesine kapılmadım.. Telefon açan kişinin reklamınızı gördüm kelimesine açıklama getirmeye çalıştım sadece.
    Teşekkür ederim.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

eses-26 arkadaşımın yazdığı forumda
    çok önemli uyarı arkadaşlar tazminat hakkında!!
    Arkadaşlar,sakın hasar danışmanı aracı falan şahıslara inanmayın. paranızı kaptırmayın. bunlar engelliler üzerinden rant sağlayan kan emicilerdir. kendi işinizi kendiniz görün binlerce tl kaptırmayın. ben böyle birine inandım.beni dolandırdı. bu konuyu bir milletvekilimizle görüştüm. sağolsun çok ilgilendi. her türlü yardımcı olacağaını söyledi. hatta bu dolandırıcı utanmazların işini iptal ettireceğini söyledi

uyarmak için bilgilerini vereyim :özçağdaş sigorta hasar danışmanlık ali öz tavşanlı kütahya

bu kişiye dikkat edin arkadaşlar.eğer bu adamda dosyanız evrağınız falan varsa bana bildirin.ben evraklarımı milletvekiline verdim.şu anda bu kişi hakkında soruşturma vardır.bilgilerinize!!!
    Benim telefonum:05358144446

ARKADAŞLAR BENDE AYNI KONUDA DOLANDIRILDIM.LÜTFEN ÇEVRENİZDE ETRAFINIZDA BU KONUDA MAĞDUR OLANLAR VARSA LÜTFEN BANA BİLDİRİN.BU KONUYU MİLLETVEKİLİMİZE İLETTİM.İLGİLENİYOR.SENİN GİBİ DOLANDIRILAN VARSA BANA MUHAKKAK BİLDİR DEDİ.bu konuda duyarlı olalım.bizim engelimizden faydalanmak isteyenlere fırsat vermeyeLİM.BU KONUYU KÖKTEN HALLEDELİM.BU İŞİ SADECE HAKKIYLA YAPANLAR KALSIN.DİĞERLERİNİN RUHSATI İPTAL EDİLSİN.BEN BU KONUDA ÇABALIYORUM.SİZİNDE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.LÜTFEN BANA BU KONUDAKİ SIKINTILARI BİLDİRİN.
    MECLİSE BİLE TAŞIYABİLİRİZ.BENLE İRTİBATA GEÇİN: 05358144446

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    11

http://www.kayseribarosu.org.tr/Prin...2128&Tip=Haber

Çantası lafı bana ait değil. Bakın baro nasıl bir çalışma yapmış. Baroya tepki gösterin. Hakkınızı arayın hatta dava edin.

Is bilen sigortacı nasıl oluyormuş bilmem. Ama bak yıllar evvel kazazede ne yazmış. Özellikle son satıra dikkat.
    http://www.engelliler.biz/forum/traf...tml#post967968

Benim durumumla alakalı hiç bir bilgin yokken yorum yapmanı es geçiyorum.

Davaların en az 3 yıl süreceğini söylüyorsun. Doğrudur olabilir ben bilmiyorum. Ama sen yine de sözde bırakma konuyla alakalı istatistikleri ortaya koy. Herkes görsün davaların ne kadar sürdüğünü ve boşa zaman kaybetmesinler mahkemeye giderek. Bak burda da mahkemeye gidildiği zaman defakt olarak avukata ihtiyaç olmasını ve böylece sigortacilari pasifize etmesini es geçiyorum.
    Duruom bu yani sözün altı dolu olmalı. Değilse havada kalır.
    Konu kafası kırık tarafından değiştirilmiştir (24.02-2016 Saat 00:02 ).

Üye
    sosa sigorta Avatarı

Gerçek Adı
    Nayil SOSA
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşım bak ben avukatlar bu işi yapamaz demiyorum hepsi yapamaz veya uğraşmaz hastanede rapor felan ama hangi avukata sorarsan sor dava ile sonuçlanması 3 yılı bulur Adli tıp dan şimdi randevu alsan eylül ayınagün veriyorlar raporun gelmesi zaten 5 6 aydan aşagı gelmiyor e bunun kusur bilirkişiden sonuç gelmesi , hastane evrakların gelmesi , hesaplama yapılması , adli tıp sonucunun gelmesi , dosya açılması , onaya gitmesi bumlar 3 ayda olduğunu düşünüyorsun galiba ne iş yapıyrsun bilmiyorum ama daha adın bile belli değil kafası kırık sadece lafta konuşuyorsun 10 yıldır bu işi yapıyorum bana işimi öğretme istersen insanlara burdan yanlış bilgiler verip yönlendiriyorsun kendi işini socuçlandırdınmı onuda paylaş başarılı herkesin arkasından konuşulur ama Herkesin bir mesleği var insanlar arabasını yıkamacılara yıkatıyor para verip ama kendide yıkayabilir onlarda çantacı oluyor o zaman saçma şeylerden bahsetmeyelim burda insanlara işinizi bize verin demiyoruz bildiklerimizi aktarıyoruz saygılar...

Tekrar söylüyorum mahkemeler uzun sürüyor bende dava açtım 100 e yakın kişinin işi için ama hatayı anladım o günden beri dava açmıyorum...

Üye
    tazminathukukçusu Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hukuk kanun bilmeyen herkes memlekette hukuktan anlar olmus. Guvendiginiz sigorta hukukundan ve tazminat hukukundan anlayan bir avukata vekalet verin. Yasal sorumlulugu var avukatin ihlal ederse agir cezada yargilanir. Sigorta cantacilarina boyun egmeyi .

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    18

@sosa sigorta
    (Tekrar söylüyorum mahkemeler uzun sürüyor bende dava açtım 100 e yakın kişinin işi için ama hatayı anladım o günden beri dava açmıyorum...)
    biraz saçma olmuş gibi cevabın, hangi yetkiyle dava açtın, avukatlık diplomasımı kiraladın, seni gerçekten tebrik etmek istiyorum, burada avukatlara ders vermeye kalkıyorsun ya, cahil cesareti diye buna denir,
    bak burada (
    Trafik Sigortasından Tazminat Almak.. )yapılacakları yazdım, ama yinede herkese avukatlarla hareket etmelerini söylüyorum, nedenmi biraz geç olabilir ama hakkını tam olarak alsınlar istiyorum, bu yazdıklarımın dışında ne yapacaksın merak ediyorum, eger gerçekten bunların dışında yani kaza yapan sana tüm evrakları ve vekaleti verecek sen sadece postaya vereceksin evrakları, varsa ekleyeceğin birşey yaz lütfen buraya,
    burayı yardım etmek , bilgi paylaşımı yapmak için kullanırsak daha iyi olur, sadece müşteri kapmak için telefon numarası vermek ve reklam yapmak için kullanırsak o zaman başka amaçla geldiğin anlaşılır.
    Konu kazazede tarafından değiştirilmiştir (06.03-2016 Saat 18:56 ).

Üye
    sosa sigorta Avatarı

Gerçek Adı
    Nayil SOSA
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kazazede boş konuşan arkadaşım şirketimizle çalışan 3 avukat var ben avukatımda demedim dava açtım derken açtırdım anlamında senin gibi onun bunun paylaşımlarını yazılarını paylaşıp kanunları kopyala yapıştır yapmıyorum işini yapmak için benim gibi sigortacı arkadaşlara sorular sorarak öğrenip bilgi satma kimseye tamammı güzel arkadaşım benim beni karıştırma kimseye boşda konuşma...

Sizi kandıran hukukçuyum diyen insanlara kanmayın mağdur arkadaşlar...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    18

@sosa sigorta
    (Tekrar söylüyorum mahkemeler uzun sürüyor bende dava açtım 100 e yakın kişinin işi için ama hatayı anladım o günden beri dava açmıyorum...)
    dava açtırmıyorsan şirketindeki avukatları gönder kardeşim, boşuna para verme onlara, hem dava açmayın diyorsun, hemde şirketinde 3 tane avukat çalıştırıyorsun, ama nedense bu kadar büyük şirketi olan birisi devamlı bu forumda müşteri bulma derdinde, devamlı telefon numarası verme derdinde )))))

ayrıca bak 2200 civarında mesaj yazmışım, istersen bi incele mesajlarımı, hiç birisinde parayla işim olmuşmu bak, telefon numarası vermişmiyim bir bakıver kardeşim, ayrıca özelden gelen 1000 lerce mesajın hemen hepsine bildiğim kadarıyla cevap vermiştirim, hiç birisiyle bu güne kadar 1 kuruş dahi parayla işim olmamıştır ve tüm bu karşılıksız paylaşılan bilgilerin geri dönüşümü iyi sözler , temenniler ve dua olmuştur arkadaşım.
    şirket olarak tazminat konusunda takıldığınız bir durum olursa foruma yazın, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
    Sizden sigortacıyım diyerek vekalet isteyen insanlara kanmayın mağdur arkadaşlar...

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    22

Arkadaşım bende yolcu konumunda kaza geçirdim ve sadece sigortadan avukatım aracılığı ile poliçedeki tutarı faiziyle birlikte para aldım.
    Şimdi sağlam bir avukat tutman lazım ayrıca süreç buradaki çok bilmiş ukala kişilerin anlattığı gibi basit değil. kazaya karışan araç sahiplerin üzerinde mal mülk yoksa bir şey alamazsın sadece maaşına haciz getirirsin maaşında 4/1 ni alırsın . Maaşı yoksa ve mal mülk yoksa kazadan sonra üzerindeki malı mülkü devir etmiş ise babayı alırsın. ara beni her türlü yardımcı olacağım sana bende Ankara lıyım ama buradaki ukala insanlara inanma sakın adalet sistemi tr de yavaş ve 1940 kalma Fransız yasasıyla işliyor tazminatlar da düşük çıkıyor bu yüzden telim 0535 587102

Üye
    sosa sigorta Avatarı

Gerçek Adı
    Nayil SOSA
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kazazede Bak arkadaşım senin ne kadar boş zamanım yok mesaj atacak kadar mesajlarla yorumlarla senin kadar uğraşamıyorum numara yazıyorum ki arasınlar mesajla uğraşmıyorum ki arıyorlar insanlara yolunuda anlatıyorum takıldıkları yerde emin ol bu sitede verdiğim numaradan arayan çok insan var hepsinede yardımcı oluyorum Şirketimizle çalışan 3 avukat var evet yine söylüyorum dava açtırmıyorum artık insanları yanlış yönlendirmeyin insanlar zaten mağdur senelerce dahada çok mağdur oluyorlar sizin gibi akıl verenler yüzüne Ben bu işi yapıyorum evet ben bu işten para kazanıyorum herkes kendi işinden para kazanır belkide sende gizliden yapıyorsundur bunu bilemeyiz ben işinizi bana verin diyede bir kelime kullanmadım Dernek adı altında hukukçu adı altındaki insanlara yönlendiriken bilgi amaçlımı yapıyorsun lütfen arkadaşım boş zamanın çok galiba başka uğraşlar içine giriyorsun ben elimdeki emsallere bakıyorum sen ise araştırdım diyorsun herkesin bilgisi kendine...

Üye
    ilkermetin Avatarı

Son Giriş
    21.09-2016
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umarım kısa sürede çözümlenir

Anlamadığım bir konu var siz kazadan sonra bana hitaben yazdığınız "babayı" mı aldığınız yoksa trafik poliçesi güvencesinde olan tutarı mı?

Üye
    Av.Gozde O. Avatarı

Gerçek Adı
    gozde
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    Bizde büro olarak kaza sonrası tazminat davaları ile ilgileniyoruz, mesaj yoluyla iletişim bilgilerimiz verip konuyu görüşebiliriz.İyi günler

Üye
    ilkermetin Avatarı

Son Giriş
    21.09-2016
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar ilk duruşmada mahkeme beni adli tıpa sevk etmişti ve adli tıp raporum geldi devamlı iş göremezlik oranını %37.2 olarak yazılmış bu şartlarda alabileceğim tazminat tutarım net olarak ne olur?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon