Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kazazedeyim Avatarı

Gerçek Adı
    kenan
    Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba yaklaşık 8 ay önce kaza geçirdim karşıdan karşıya geçer iken ters istikametten ticari taksi son anda farketmeme rağmen sol ayağımı ezmiş ve parmak kemiklerimde 2 adet kırık ayak bileğimde burkulma sonuçu suan normal şartlarda yürümekte zorluk çekiyorum.Tedavi hala devam etmekte fizik tedavi alıyorum.Siz değerli kişilere sormak istediğim şudur.
    1.Avukat tuttum. ilk duruşmalar oldu taksirle yaralama davası 2 ay sonraya attı mahkeme
    2.Tazminat davası 2 gün önce oldu. (Bana çarpan şahısa,taksi durağına ve sigortaya dava açılmıştı.)mahkeme keşif istedi keşif masrafı 545 tl olduğunu avukatımdan öğrendim.
    Sizlere sormak istediğim Hakem eyeti'nin kararı ne olur tazminat alabilirmiyim alır isem tahmini nekadar olur.

Üye
    rapcrown Avatarı

Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kazazedeyim

Tedavi süreci bittikten sonra hastaneden mağluliyet raporu almanız lazım yani hayatınızı etkileyen bir durum olması gerekiyor.Eğer böyle bir durum oluşup rapor alırsanız daha fazla para alabilirsiniz.

Üye
    kazazedeyim Avatarı

Gerçek Adı
    kenan
    Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @rapcrown

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.