Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    53genesiz Avatarı

Son Giriş
    24.10-2015
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben temmuz ayında bir trafik kazası geçirdim aracı kullanan çöför bendim arkadaşlarıma hiçbirşey olmadı bir tek bende hasar var yüzümde kemiklerim kırıldı ameliyat oldum yüz estetiği biraz dikiş izleri kaldı birazda şişlik kazada eğer %100suçluysam tazminattan para alabiliyomuyum? Yaşım 19 ehliyetim herşeyim var çalışmıyorum öğrenciyim gelirim yok alabiliyosam nekadar bir mebla alabilirim tahmince ve neşer yapmam lazım

Ve şunuda belirtmek isterim kazaya başka araç karılmadı ben kullanıyordum konturolümü kaybettim yol ayrımındaki kaldırıma çıkarak ağaca vurdum

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

kaza tutanagına bak, eger kusurun tamamı sana verilmişse (muhtemelen öyledir, başk araç olmadığına göre kusurun tamamı sendedir) herhangi bir tazminat hakkın yoktur.

Üye
    53genesiz Avatarı

Son Giriş
    24.10-2015
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

araba pert onu kaskodan hallettiler benim hastahane masraflarımı kendim ödedim hastahane masraflarımla ilgili birşey yapamazmıyım 23 bin tl küsür birşey tutmuştu

Üye
    rapcrown Avatarı

Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @53genesiz

Eğer araçta kasko varsa para alabilirsiniz.Fakat aykırı bir durumda tazminat alma durumunuz yok tek taraflı kazalarda ölümlü olmadığı sürece tazminat ödenmez.Arabanız kaskoluysa alırsınız.