Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dan.emre Avatarı

Gerçek Adı
    Emre KARAYİĞİT
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    12:45
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bence arayın tabiki hem çıkan tazminat in miktarı dogrumu diye öğrenmiş olursunuz avukatlara para konusunda pek güvenme bence

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar bir konu hakkinda sizlere aciklama yapmak istedim.bahsetmis oldugunuz heyet raporu kazadan sonra 6.ayinbitiminde alinabilir fakat olusan hasar ne nerede 2. Ve 3. Ameliyat gereklimi 1. Ameliyatlardan sonra iyilesme surecimi bekleniyor.önce bunlarin iyi tespit edilmesi gerekiyor.6 aylik kaza icinde tazminat alindigi oldu hatta yüzlerce kez 1yili asan kazalarin 6 ay daha beklenmesi gerektigide oldu.onun icin bu cok dereceli bir is bu karari uzman dosya sorumlusu olarak bizlerin vermeside cok zor bu konusunda uzman adli tip deneyimi olan uzmanlarin isidir o karari onlar verir onun icin bu konu her dosyada ayri ayri degerlendirilir.axa sigorta konusuda farkli bir hesapla yurumektedir.bu tur dosyalarin axa sigortadaki ismi muallak dosyadir.yani tibbi danismanlarin hazirladigi rapor 2 oran icerir ornegin olusan kaza sonucu vucut fonksiyon kaybi en düşük % 8 en yüksek % 25 .....diye bir rapor gelir axa sigorta bu gelen oranlarin en dusugunu yani % 8 idegerlendirir ve odemeyi yapar bu calisma bir yönden dogrudur neden kazazedenin hizlica bir ön ödenek alip en azindan iyilesme suresince maddi sıkınti yasamamasini saglar.fakat bu tazminati alirken atacaginiz imzalarada dikkat etmelisiniz.

Üye
    ademsupcin Avatarı

Gerçek Adı
    Adem SÜPÇİN
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Tüm yorumları okumadım ama avukat düşmanı, sigorta simsarı insanlar başınıza üşüşmüş gibi duruyor Sigortacıyız veya aracıyız size tazminat alırız deyip sizi arayıp duran kişiler suç işliyor. Burada avukatlar anlamaz bize gelin biz halledelim diyenler de öyle. Avukat olmadan insanlara hukuki danışma veremezsiniz. Öte yandan avukat bile olsanız vatandaşı arayıp işinize talibim diyemezsiniz. Lütfen bu kuralları bilelim. Eğer bir kişi hukuk kurallarını çiğneyerek size ulaşıyorsa sizin haklarınızı da çiğneyerek gasp edebilir değil mi? Selamlar

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adem supcin sen engelli degilsin senin ne derdin var hayırdır bu bahsettıgın kısıler avukatlardanda uzman kişiler aksini ispatın varsa soyle çakalı varmı var ama herkesı bır tuttma o işi yapanların firmaları var sen sigorta simsarı diyorsun denizlide ne işi yaparsın adem bey

Üye
    ademsupcin Avatarı

Gerçek Adı
    Adem SÜPÇİN
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Benim yazdıklarım sizi niye rahatsız ediyor? Siz de insanları arayıp onların mağduriyetini kullanıp size şu kadar tazminat alırız bize gelin mi diyorsunuz?
    Benim Denizli'de ne iş yaptığımı herkes bilir, çok merak ediyorsanız kolayca bulursunuz....
    Engelim "yok" diye yazdım zaten.
    Avukattan da uzman zaten? Neye göre ? Ben ispat edecekmişim öyle mi? Benim ispatım bütün avukatların diplomaları, baro levhasındaki isimleri, sigorta hukuku konusundaki mesleki çalışma ve sertifikaları... Siz lafla ispat ededurun. Ben insanları uyarmak istedim. O çok iyi şirketler de eninde sonunda olayı bir avukata yönlendiriyorlar değil mi? Ağız dalaşına gerek yok, insanlara "siz" demeyi öğrenememiş biriyle de tartışmanın hiç manası yok.

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adem bey siz demem için senin gibi birkaç ademin olması lazım lugatta dimi siz cogul kelımedır degılmı sızde bılırsınız sen kelımesı tek kışı ıcın kullanılır o manada dedım guzel konuşmayı senden ogrenecek degılım senınde bu sıteyı gırme amacın buradan magdur bulup kendınıze yonlendırmek senın o bahsettıgın sırketlerın kendı bunyelerınde hukukcular var zaten siz avukatlar trafik sigorta hukukunu cok ıyı bılıyorsunuz bizim avukatlar konusundakı sıkıntımız herkes degıl ısını bılmeyen avukatlar beyfendi avukatların şimdiki lakabı avkap sen işini yapıyor olabılırsın başkası senın gıbı degıl denızlıden benım kaza magdurumu 3 avukat magdur etmışler 500 bin tlnın uzerınde alacagı cıkıyor hala magdurlar avukat arıyorlar avukata dava acamayız demişler avukatlık kanunda magdurun hakkına aramamkmıdır magdur etmekmıdır adem bey madem bu işleri cok bılıyorsunuz size bir araştıralım bakalım elim uzun her yere bakalım dediğiniz kadar varmı kimler tanıyor kimler tanımıyor

Üye
    ademsupcin Avatarı

Gerçek Adı
    Adem SÜPÇİN
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Gülmek bile zaman kaybı

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adem efendi verecek cvp bulamadın bır gulucuk koyabıldın dımı sızın verebılıcegınız cvp ancak bukadar olur zaten

Üye
    ademsupcin Avatarı

Gerçek Adı
    Adem SÜPÇİN
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hey Allah'ım Yok mu sizin ilgilenecek "mağdurunuz" niye cevap vereyim, cevap verilecek bir tarzınız mı var ki? Ne diyeyim he he

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12