Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Samsunmurat Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar ben kendime ait ruhsatlı aracımda yolcu koltuğunda seyir halinde iken şöförün uyumasıyla benim Olduğum taraftan traktöre Çarptı çarma anında kolum parçalandı kemikler deriden Dışarıya çıkmıştıki hastanede yakındı hiç durmadan hastaneye gittik sonrasında tutanak için söförle jandarma olay yerine gittiler tabi traktörede ulaşamadılar bütün suç bizim şöföre yazıldı bende sakat kaldım %40 Kalıcı raporum var şuan ama şöyle bir durum varmış ruhsat sahibi kendi aracında yolcu olarak görükemiyormuş benim bu durumda bir kazanabileceğim bir hakkım varmıdır

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin murat bey ruhsat sahibi siz oldugunuz icin yani sigortali isleten siz oldugunuz icin kendi kusurunuzdan faydalanamazsiniz.

Üye
    Samsunmurat Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar ben kendime ait ruhsatlı aracımda yolcu koltuğunda seyir halinde iken şöförün uyumasıyla benim Olduğum taraftan traktöre Çarptı çarma anında kolum parçalandı kemikler deriden Dışarıya çıkmıştıki hastanede yakındı hiç durmadan hastaneye gittik sonrasında tutanak için söförle jandarma olay yerine gittiler tabi traktörede ulaşamadılar bütün suç bizim şöföre yazıldı bende sakat kaldım %40 Kalıcı raporum var şuan ama şöyle bir durum varmış ruhsat sahibi kendi aracında yolcu olarak görükemiyormuş benim bu durumda bir kazanabileceğim bir hakkım varmıdır 5442141776

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın murat bey işleten olduğunuz için yani ruhsat sahibi ve sigortalı olarak göründüğünüz için tazminat hakkınız bulunmamaktadır.gecmiş olsun diliyoruz.