Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevdiyar Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar biz 2 ay once tek tarafli kaza gecirsik arkadasim.arabasiyla orta refuse girdik araba arkadasimin annesinin benim basim vurmanin etkisiyle yan cama carpti ve beyin sarsintsi gcirmisim daha sonra kulagimda duymakaybi oldu heyete filan girmedim sizce tazminat hakkim varmi sigortadan tektarafli kaza oldugu icin ?

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

arabayı kullanan sen değilsen tazminat hakkın var,

Üye
    sevdiyar Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arakdaşlar benımde bı sorunum olacak bundan 6 ay oncesınde arkadaşımla tek taraflı bır kaza gecırdık yol calısması oldugu yerde levhalara vurduk ve ben haıfı yaralandım ambulans ıle hastaneye kaldırıldım boynumu kımıldatamadıgımıcın daha sonra ogece hastanede butun fılmlerım cekıldı hersey normal oldugunu soyledı doktor bende bıkac saat kaldıktan sonra gıtmek ıstedım ve ayrıldım hastaneden ama daha sonra benım o kazadan sonra sol kulagımda duyma kaybı oldu cok azda olsa var hıssedebılıyorum ve aynı zamandada baş donmelerım oluyro ara ara yanlız ben hastanedekı tedavılerımde bır sorun cıkmadıgı ıcın bırsey elde edemem dıye hıc bıryere basvurmadım sonucta benden hastane evrakları ısteyecekler o evraklarda fılmlerde hersey normal cıkacagı ıcın bırsey elde edemem dıye dusundum .. pekı ya sızce basvursam heyete gırsem rapor alabılırmıyım alsam dahı o raporla sıgortadan para alabılırmıyım?