Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ngd51 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar trafik kazası geçirdim.Yolcuydum engelli oranı aldım.
    %18 omurga kırığı
    2900 maaş
    25 yaş
    Kaza 2014 mart ayı
    Sigorta yoluyla almak istoyorum tahmini ne kadar olur.
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz...

http://www.engelliler.biz/forum/traf...-bilgiler.html

Üye
    Bati.anadolu.hasar Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    06.02-2016
    Saat
    05:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tazminat hakkınız var fakat normal müracaat ile sigorta şirketine başvuru yaparsanız bu oran % 40 oranına kadar düşebilir. Bizler gibi bilinçli şahıs kurum
    yada kuruluşları aracı kılarak işleme müdahil edersen belirtmiş olduğum hakkın olan miktarı kısa sürede alabilirsin . geçmiş olsun dileklerimle . hayırlı akşamlar ...

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin ngd51 yapilan calisma sonucu verdiginiz bilgiler goz onune alinarak alicaginiz tazminat miktari

213.000 bin tl olup police limitinin tamami alinabilir.bizlere basvurdugunuz taktirde sizlere sundugumuz tazminat tutarini alamassak hicbir hizmet bedeli almiyoruz.bu madde hizmet sozlesmemizde mevcuttur.saglikli gunler dileriz

Üye
    ngd51 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuclandı alacağım tazminat tutarı sigorta arayıcılığla 215.000 tl .

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

gözünüz aydın,sevindim...hayırlı kullanma nasip olsun inşallah

Üye
    ngd51 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağolun tesekkür ederim

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

iyi para valla hayırlı olsun

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    13

ngd51;
    kusura bakmayın ama bana inandırıcı gelmedi,1 ay önce konuyu açmışsın nerelere nasıl başvuru yapacağınızı sormuşsunuz arada 1 ay geçmiş tabi bide resmi tatil günlerini çıkarırsan 15-20 gün gibi bi sürede nasıl tazminat aldınız?

Üye
    ngd51 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sigorta sirketi arayiciligi ile belli oldu para henüz daha almadim.

Üye
    veysel çelebi Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    03:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

öncelikle geçmiş olsun kardeşim alacağın tutara da sevindim

Üye
    ngd51 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağol veysel çelebi

Üye
    kafası kırık Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    20

@Bati.anadolu.hasar

yahu ne insanlarsınız ya. yok oranı düşermiş yok işi bilenler lazımmış. daha iş bilen olarak hesaplama yapamıyorsun. zaten sizin gibi çantacılar yüzünden millet eksik alıyor parasını. işi bilenlere vermek lazımmış pehhh. ulan o kadar yıl boşuna okumuşuz, o kadar yıldır boşuna Kpss çalışıyoruz. memur olsak da alacağımız para iki bin lira. bu işi yapmak lazım ya valla. oh iki güzel laf et al işi %20, %30 komisyonlu. hiç uğraşmadan çalışmadan havadan gelsin para. valla malmışız biz.

Üye
    Bati.anadolu.hasar Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    06.02-2016
    Saat
    05:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kafası kırık adlı üye kardeşim adım soyadım Muhammed Tosun üyelik ismimizle yapılan o gün ki hesaplama tarafımdan değil ve elemanımın yanlış hesaplamasından ortaya çıkmıştır yapmış olduğu yanlış hesaplamayı gördüğümde yakın bi zamanda admine düzeltmesi için mesaj atmıştım fakat aradan zaman geçmiş öylece kalmış senin @Bati.anadolu.hasar olarak gönderimin ile mail geldi ve konuyu şimdi tekrar gördüm yeniden admine o mesajı silmesi için mesaj attım.Şimdi gelelim senin bize olan gönderimini cevaplamaya
    1 - yahu ne insanlarsınız ya ( 2007 yılından beri sektörün içinde olan insanlardanım )
    2 - yok oranı düşermiş yok işi bilenler lazımmış ( evet güzel kardeşim oran normal müraacat yöntemlerinde taraf sigorta şirketiyle uzlaşmaya gidildiği için taraf sigorta şirketi ödemeleri minumumdan hesaplar ve tazminatı ödemek için ibraname gönderirler , bunlar basit konular olmadığı için ya uzman biriyle yada uzman bi hukukçuyla bu durumu yüz yüze görüşmek daha mantıklıdır ).
    3 - daha işi bilen olarak hesaplama yapamıyorsunuz ( evet hesaplama yapılamamış bunu kabul ediyorum o gün için elemanım neyi gözden kaçırdı bilmiyorum ama hesaplama yanlış yapılmış dogru hesaplama 64-25 = 39 12 * 2900 = 34.800 * 39 = 1.357.200 / 100 = 13.572 * 18 = 244.296 TL tazminat hakkı dogar dogru hesaplama budur .
    4- sizin gibi çantacılar yüzünden millet eksik alıyor parasını ( Biz kendi ailemiz olmak üzere çantacı diye neyi kast ediyorsunuz bilmiyorum ama işini en iyi şekilde yerine getirmiş hak kı hukuk u nizam ı dogru uygulamış ve uygulayan kişileriz) .
    5 - işi bilenlere vermek lazımmış pehhh ( güzel kardeşim işi bilenle yapacaksın diye ataların söylemiş olduğu bi tabir vardır her işin bir erbabı bir anlayanı vardır ve işim dogru yapılsın diyorsan hakkımı tam alayım diyorsan bunu yapan senin menfaatine) .
    6 - ULAN o kadar yıl boşuna okumuşuz , o kadar yıldır boşuna Kpss çalışıyoruz (sayın kafası kırık adlı üye kardeşim ne okuyorsun yada kpss de neye hazırlanıyorsun bilmiyorum ama TÜRKİYE cografyasında Burdur Tefenni Suludere Kuruçaydan tut da Mersin Erdemli Limonlu Sivasın Yıldızeli Sarıyar ı na daha bir çok bilmedİğiniz yerlerine kadar gittik mağdurların ailelerin haklarını savunduk tazminatlarını haklarıyla ve hak ettiğimiz kadarıyla aldık ; almalarını sağladık ) .
    7 - memur olsak da alacağımız para iki bin lira bu işi yapmak lazım ya valla ( yapabilirsen güzel kardeşim açık piyasa biz çantacı demeyiz sana işini hakkıyla yaparsan Allah razı olsun deriz mağdurların haklarını savunan bir kardeşimiz daha oldu deriz )
    8 - oh iki güzel laf et al işi % 20 % 30 komisyonlu ( şimdi gelelim fasulyenin faydalarına sayın kafası kırık adlı üye SHOW TV de Şehnaz Özkaya ile yaptığım röportajda belirttiğim üzere biz yüksek oranlarda sözleşme yapmıyoruz MAĞDURLARI İKİNCİ DEFA MAĞDUR ETMİYORUZ diye belirtmiştim youtube dan batı anadolu hasar yazarak izleyebilirsin orada biraz bahsettim) .
    9 - hiç uğraşmadan çalışmadan havadan gelsin para ( öyle bir dünya yok güzel kardeşim havadan gelmiyor öyle paralar ama sen geldiğini düşünüyorsan neden yapmıyorsun bu işi yada yapıyorsan sana geliyorsa bize öğretme sende kalsın biz azla hakkımızla alın terimizle kazanıyoruz o yetiyor ) .
    10 - valla malmışız biz (üye kardeş malmısın değilmisin beni alakadar eden bir konu değil ama dileğim senden bilmeden sormadan öğrenmeden neticeye kavuşmadan kimseyi kötüleme haa tamam yanlış hesaplama yapılmış bunu ben kendimde belirttim konunun başında ama bu hesaplama yanlış değilmi diye sorsaydın düzeltmesini yapardım neyse ki bu güne nasipmiş detaylı açıklayabildiysem izah edebildiysem ne mutlu bana ) . Mevlana nın bir sözüyle veda edeyim yazıma demiş ki birini mutlu etmek için gül ver gül veremiyorsan gülüver . umarım açıklamalarımdan mutlu olmuşsundur .

Saygılarımla : Muhammed TOSUN .

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Muhammet sizden bende bir hesaplama isterim.

Muhammet bey sizin yaptığınız hesapta anladım az çok bakınca peki sigorta poliçelerinin limitlerinin önemi yokmu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon