Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonrdemr Avatarı

Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    06.12.2013 Tarihinde önündeki aracı hatalı sollama yaparak benim şeridime giren araçla kafa kafaya çarpıştık sonuç kamyonetim pert oldu ve araç içi sıkışma ve bacaklarımın kırılmasına neden oldu 1 hafta içinde ameliyat olup taburcu oldum şimdi sol ayağımda 3 tane vida var sol kalça kemiğinde 1 kırık ayak bileğinde 2 kırık meydana geldi.Haklarım nelerdir..?? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim kazazedele ve tüm engelliler.biz sitesi kullanıcılarına teşekkülerimi sunar saygılarımı iletirim..
    Konu sonrdemr tarafından değiştirilmiştir (11.07-2014 Saat 22:54 ).

Üye
    simader Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın sonrdemr,

Öncelikle geçmiş olsun. Maruz kaldığınız maddi ve manevi zararlar için; karşı aracın trafik sigortasına (ZMMS), kendi Kasko sigortanıza, karşı aracın sürücü ve malikine karşı dava ve talep haklarınız bulunmaktadır. Ancak, bu haklarınızın kapsam ve şartları farklı olup, bu konuda derneğimizin internet sitesini inceleyebilirsiniz.