Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    masumcan Avatarı

Son Giriş
    08.11-2015
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Ben polis memuruyum, şark görevimi yaptığım ilde trafik kazası yaptım. Yolcu olarak bulunduğum ruhsat sahibi EGM olan araçla kamyona çarptık. bölge trafik bizim araca verdi kusuru. Araçta görevli değildim ama araç il dışına çıktığı için kaymakamlık "oluru " vardı.(terör bölgesi olduğu için teröristler tarafından yol kesme, kaçırılma olduğu için emniyet personelini kendi araçları ile izine giden personeli havaalanına götürüyor)

29 yaşındayım, evliyim 1 çocuğum var, bu kazada sol omzum kırıldı ameliyatla iki vida takıldı, sol kaşım göz kapagimla birlikte açıldı, dikisler nedeniyle sol kasımda belirgin iz var, bu kaza iki ay önce oldu ve herhangi bir hastahane giderim olmadı sgk karşıladı. Şu an fizik tedavi görüyorum ve doktorum omzumda kalıcı bir hasarın kalmayacağını, ilerleyen zamanda vidalarin omuzumdan ameliyatla cikarilacagini söyledi. Maaşımdan aylık 258 tl kesiliyor

Size sorum; ben EGM ye ve içersinde yolcu olarak bulunduğum kazaya sebep olan şöföre dava açmak istemiyorum. Aracın sigortalı olduğu, sigorta sirketinden tazminat almak için ne yapmaliyim, sizin tahminize göre ne kadar tazminat alırım.
    Yardımcı olursaniz sevinirim, şimdiden teşekkürler

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    23:10
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

geçmiş olsun kardes yapman gereken tedavin bitecek öncelikle,tedavinin bitiminde vucunda sakatlik anlaminda bir araz kalmişsa tedavi gördüğün yada her hangi saglik kurulu olan bir hastanede iş gücü kaybini belirten rapor alirsan tazminat hakkin doğar onun dişinda yapılacak bir şey yok istersen tlf de daha detayli görüşebiliriz.05327495986

Üye
    masumcan Avatarı

Son Giriş
    08.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kaza 2014 ün 3. ayında oldu, ticaret mahkemesi 2014 11. ayında adli tabibe rapora gönderdi, adli tabipten aldığım evrakla ortapetciye gittim MR ve Rotgen çekildi. Ortapedici %30 sol kolunu kullanamıyorsun dedi ve evrağa yazdı. Ortapediciden aldığım evrağı tekrar adli tabibe götürdüm ameliyattan 12 ay sonra seni tekrar cağırabiliriz dedi. ben ameliytı kaza günü 4 mart 2014 te oldum. Ben aracın içinde yolcu olmam sebebiyle aracın sigortasına dava actım, bu davadan ne kadar tazmınat alırım. Ayrıca toplamda 127 gün raporum var

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin masumcan oncelikle gecmis olsun diliyoruz.oraninizin 1 yil ibaresi mevcut olup olmadigini kontrol ederek bildirirseniz tazminat hesaplamanizi yapabiliriz.tazminat hesaplanabilmesi icin surekli ibareli heyet oran raporu gerekmektedir.

Üye
    masumcan Avatarı

Son Giriş
    08.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adli tıp yüzde 10 kısıtlılık var diye rapor verdi. Sizin tahmininizce ne kadar tazminat alırım. @hasar.destek

Üye
    wiya Avatarı

Son Giriş
    02.07-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    canakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar gecmiş olsun kardes.dilim döndüğünce yardımcı olayım. adli tıptan rapor alman ıyı olmus kaza sıasında 29 yasındaymıssın ve yaklasık maasının o dönemde evli ve 1 cocuk sahıbı olduğunu, hanımının çalışmadığını dusunuyorum o zaman maasın 3200tl olsun.rapor oranında yuzde 10. ya bu hesaplamayı ben bılmıyorum ama ınternette bazı formuller buldum bu konuyla ılgılı onlara bakabılırsın .ama benım tahmın etmem zor daha cok aktuerya uzmanları tarafından hesaplanıyo, ama ıyı para alırsın gıbı gelıyoburadan aldığın tazmınatı bıldırmenı ıstıyorum.maasından nııye 258 tl kesıntı oluyor orayı anlayamadım.

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayin Masumcan yapılan tazminat asgari ücret üzerinden hesaplanmistir.almanız gereken tazminat miktarı 30.000 bin tl ile 50 bin tl arasıdır.