Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Erhan değişim hasar Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan pakelgil
    Son Giriş
    20.02-2016
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yani diyorsunuz ki aynı yaşta ve aynı sakatlık oranına ve aynı gelire ve aynı kusur oranına sahip iki kişiden evli olan bekar olandan daha çok tazminat alır ?

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet aynı bu şekilde açıklıyoruz.

Üye
    Erhan değişim hasar Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan pakelgil
    Son Giriş
    20.02-2016
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunun üstüne söylenecek söz yok..

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki siz bildiğiniz şekilde çalışmaya devam edin bizde bildiğimiz şekilde.başarılarınızın devamını dileriz.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasar.destek Mesajı Gör
    sayın kazazede sizide bir avukat yanında calıştıgınızı ve avukata bu site sayesınde yardım ismi altında dosya gönderdiğinizi ogrenmış bulunmaktayız ve bırcok siteye üye kişiler tarafından sizden şikayet almaktayız.hasar danışmanlık şirketlerine neden bu kadar tavır almış oldugunuz merakımızıda bu sayede giderdik.iyi günler.
    vallahi komik duruma düşüyorsunuz , gülüyorum ve çok eğleniyorum, bak merakınıda gidermişsin ne mutlu sana)))
    demek avukat yanında çalışıyormuşum, nerde çalıştığımı öğrenmiş bulunuyorum sayende, demekki ben şimdiye kadar yanlış yere işe gidiyormuşum )))
    hasar şirketlerine tavır almıyorum , sadece buralarda reklam yapmalarını etik bulmuyorum.hasar şirketi açar bir site orada istediği kadar reklamını yapabilir, ha buralardada reklam yapabilir ama bu siteye ücretini öder reklamını yapar.
    bu forumlar müşteri bulma yeri olmamalıdır, bu forumlar bilgi paylaşma yerleridir, yardımlaşma yerleridir,herkes bildiği konuda bildiği kadar paylaşımda bulunmalıdır, buralar site adresini veya telefon numaranı yazarak iş kapma alanları değildir, ben bunlara karşıyım arkadaşım.
    ben bu siteye yazmaya başladığım tarihten bu yana hiç bir şekilde karşılık bekleyerek yorum yazmadım ve hiç kimsedende 1 kuruş beklentim olmadı ve şimdiye kadar cebimede 1 kuruş para girmiş degildir.burada onlarca arkadaşıma verdiğim bilğiler sayesinde çok tazminat almalarına vesile oldum ve hepside tazminatını aldıktan sonra bana dönerek KAZAZEDE ALLAH SENDEN RAZI OLSUN SAYENDE HİÇ KİMSEYE PARAMIZI KAPTIRMADAN TAZMİNATIMIZI ALDIK diye teşekkür etmişlerdir.
    avukat yanında falan çalışmıyorum, çok iyi bir işim var ve işime devam ediyorum.bu vermiş olduğum bilgileride hep araştırarak öğrenmiş bulunmaktayım, nikimdende anlaşılacağı üzere bende trafik kazası mağduruyum, onun için çok araştırdım , başka kaza nedeniyle mağdur olmuş insanlara biraz yardımım dokunursa ne mutlu bana.şimdiye kadar da karışık olaylarda bilgi isteyen arkadaşlara hep hukuki destek almaları konusunda telkinde bulundum.çünkü avukata git dememin sebebi karşılarında resmi bir muhatapları olması içindir.
    yaklaşık 4 yıldır bu sitede elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum, şimdiye kadar sizin gibi buralarda iş kaparım diye buralara takılan takipçiler çok kızdılar bana, senin gibi iftira atmaya çalışan çok oldu,ama baktılarki durum farklı, bize buralardan iş çıkmaz diye hepside arkasına bakmadan çıktılar gittiler.
    hepinizin işi gücü rastgelsin ...
    Konu kazazede tarafından değiştirilmiştir (07.03-2014 Saat 09:12 ).

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin kazazede ilk oncelikle hitap sekillerimize dikkat edelim lutfen.biz kimse hakkinda arastirma yapip yaptigimiz is disinda vakit kaybinda bulunacak bir sirket degiliz.bize kullanicilardan gelen mesajlar soyluyor sizin avukat yaninda calisip ozelden kullanicilara mesaj atip dosyalarini istediginizi belirtiyorlar.bizim reklam sitelerimiz web sitelerimiz sosyal medyalarimiz ve kisilerin karsilarinda resmi onlarca avukat ve uzman arkadaslarimiz mevcuttur.bunlara maddi manevi sirket olarak gucumuz vardir yani sizin dediginiz gibi reklam yapmak icin gelmedik bu siteye.bu arada bu kadar bilgiyi sunan biri olarak kaza gecirmis ve sadece yardim amacli bu kadar bilgiyi paylasiyor olmaniz hasar firmalarina bu kadar hircin tavriniz sizin icin soylenen avukat yaninda calismaniz hususunu destekliyor.bu arada herkes normal iste calisip bu iside exstra olarak yapmakta serbesttir.yani sizin baska isinizin olmasi bu isi yapmaniza engel degildir.herneyse daha fazla uzatmayalim.bizim yaptigimiz yorumlara hircin ve alayci yazilarinizi eklemesseniz seviniriz.iyi gunler dileriz.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sadece gülüyorum )))))

işiniz gücünüz rasgelsin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12