Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vhdt45 Avatarı

Gerçek Adı
    vahdet tıraş
    Son Giriş
    25.11-2013
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    lütfen bana yardımcı olurmusun ben bu yıl nisan ayında tek taraflı kazada sol gözümü kaybettim ben yolcu kısmındaydım yol belediye yüzünden dar oldugu için karsıdan gelen araca çarpmamak için arkadasım direksiyonu sağa kırdı ve ayna çöp konteynırına vurup patladı ve cam parcası gözüme girdi ne düzeyde tazmniat alabilrim yada alırım yardımcı olursanız cok sevinirim

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

arkadaşının ehliyeti varmıydı, kaza anında arkadaşında alkol varmıydı, yoksa eğer sen arabanızın trafik sigortasından maluliyetin oranında tazminat alabilirsin.öncelikle tedavin bittiyse resmi bir hastaneden durum tespit raporu al ve kaza tutanağıyla beraber trafik sigortasına başvur.

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tek taraflı kaza diyor arkadaş bence tek taraflı kazalarda sıkıntı var biraz. Zirve Hasar Danışmanlık diye bi şirket var Bi arayıp bilgi alabilirsiniz kaza sonrası tazminatlarla ilgileniyorlar diye biliyorum. Geçmiş olsun.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

yakamoz06
    farketmez tek taraflı olması, yolcu konumundayım diyor, yolcu konumunda olan her halukarda tazminat alır, ha birde aracılara yönlendirmeyelim arkadaşı,kendisi halledebilir tazminat işini
    http://www.engelliler.biz/forum/traf...nat-almak.html

vahdet
    eğer gözün hiç görmüyorsa % 32 ye kadar oran verebilir heyet.

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam Yolcu konumundayım meselesini atlamışım.Aracılara yönlendirmek değildi maksadım bilgi alması için söylemiştim.Yoksa zirveyle bi akrabalığım yok inanın.

Üye
    düşenyaprak Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

aracın sürücüsüne, malikine, zorunlu trafik sigortası, kaskosuna müracaat edebilir, aracın sigortası yoksa güvence hesabından zararınızı tazmin için talepte bulunabilirsiniz.
    geçmiş olsun.

Üye
    vhdt45 Avatarı

Gerçek Adı
    vahdet tıraş
    Son Giriş
    25.11-2013
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yardıımcı olursanız seviniri bu yıl mayıs ayında geçirdiğiğm kazada sol gözümü kybettim %32 raporum var ben yolcuydum belediye yüzünden yol dar oldugu için arkadasımda karsıdan gelen aracın durmaması üzerine araca carpmamak için direksiyonu sağa kırdı ve aynayı çöp konteynıranı vurduk ayna patladı ve cam parçaswı gözüme girdi nekadar tazminat alırım yada alabilirim

ustam arkadasımıın ehliyeti sigoratsı herseyi tamdı alkolde yoktu ben bi hasar sigortasına vekalet verdim onlr ugrasıyolar tedavım bitti ve tam oran aldım %32 dosya işlemlerini yürüten kişi tazminati devletten alacağımızı söylüyolar arabanın sigorta şirketinden değil diyolar nekadar doğru beni aydınlatırsanız seinirim cok tesekkürler

abi bu arada yaşım 21 bu gözönünde bulundurulurmu

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

şimdi anlaşıldı,sen vekaleti vermişsin, o vekalet verdiğin kişilerden gerekli bilgiyi alırsın , aklına takılanları onlara sor, dikkat et tazminatın tamamını kaptırma, takip et

Üye
    tazminathukukçusu Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    malesef kazazedenın de deiği gibi umarım tazmınatı tam anlamıyla ve hakkıyla alırsın. o kadar uyarılara rağmen hala neden bu sigorta sımsarlarına guvenıyorsunuz.dosyanızı takıp edın okumadan hıcbırsey ımzalamaın lutfen. en azından ahzukabz yetksuıı vermemey dıkat edın. anlatımıznıza göre ciddi oranda tazmınat çıkacaktır. ancak anlatımınza göre kaza tek taraflı değil diğer aracın da kusuru olabılır. kaza tespit tutanağında ve ya cezxa davasnda sadece arkadasınıza mı kusuru atfedıldi,.
    Ayrıca sigorta hakettiğnizden az ödeme yapacaktır. lutfen kalan kısım ıcın davanızı acmayı unutmayınız.