Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pampar1 Avatarı

Son Giriş
    21.10-2013
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar, babam trafik kazası sonucu hayatını kaybetti neredeyse 20 yıl oldu fakat bize her hangi bir tazminat ödenmedi, araba dayımın şahsi arabasıydı, ben küçüktüm sigorta ile çok uğraşıldı fakat sadece emekli aylığı bağlandı başka hiçbir tazminat alamadık, son okuduğum yazıda trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden kişinin sigortası olmasa bile ailesinin tazminat alabildiğini gördüm bunun aslı varmıdır ne yapmamız nasıl bir yol ilerlememiz lazım.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

ölümlü kazalarda zaman aşımı 15 yıldır, 20 yıl olduysa zamanaşımına uğramış görünüyor

Üye
    Erhan değişim hasar Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan pakelgil
    Son Giriş
    20.02-2016
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Burada bir konuyu aydınlatmak istiyorum. Ölümlü trafik kazalarında zaman aşımı yeni ceza kanununa göre 15 yıldır, fakat pratikte uygulanan maksimum 10 yıldır. Çünkü yeni ceza kanunu 2005 de yürürlüğe girmiştir. Daha geriye gidildiği zaman eski ceza kanunu geçerlidir. Eski ceza kanununda ise süre 5 ila 10 yıldır.