Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet0201 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Sarıtaş
    Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar 26.05.2013 günü okulumuzun bir gezisinde trafik kazası gecirdim. 2 Araçta üniversitenin özel tasıma sirketine aitti bende araclardan birindeydim. Kaza sonucunda 6 kaburga kırıgı sakrum kırıgı ve skapula kırıgı mevcut 1 adette ameliyat gecirdim. Kaza yapan aracların 2 sindede Zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası mevcut. Su anda nörojen mesane sorunum var Büyük ve ufak tuvaletimi kendim yapamıyorum ve o bölgelerimi hissetmiyorum.

Kazadan sonra sadece jandarma gelip benden şikayetci olup olmadıgımı sordu ben sikayetciyim ve uzlasma yolu yoktur dedim. Özel hastanede gecirdigim ameliyatta harcamalar yaptık.

Simdi benim sigorta islemleri adına neler yapmam gerek ?

Sikayetci olalı yaklasık 2 ay oldu ama henuz kimseden haber gelmedi bana neler yapmalıyım?

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    sen hastaneye demedinmi kazadan dolayı oldu diyee .. hastaneye ödediğin makbuzları sgk vereceksin trafik kazasından olduğuna dair belgeyi ver sgk sana ödeme yapsın... engel oranı raporu aldınmııı sen

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24